Soutěžní filmy

Soutěžní filmy 2022

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ CELOVEČERNÍCH FILMŮ

Belle Mamoru Hosoda Japonsko
Best Birthday Ever Michael Ekblad Německo, Nizozemsko, Švédsko
Dozens of Norths Koji Yamamura Francie, Japonsko
Flee Jonas Poher Rasmussen Dánsko, Francie, Švédsko, Norsko
My Neighbors' Neighbors Anne-Laure Daffis, Léo Marchand Francie
My Sunny Maad Michaela Pavlátová Francie, Česká republika, Slovensko
The Ape Star Linda Hambäck Švédsko, Norsko, Dánsko
The Crossing Florence Miailhe Francie, Německo, Česká republika
The Girl from the Other Side Yutaro Kubo , Satomi Maiya  Japonsko
Where is Anne Frank? Ari Folman Francie, Belgie, Lucembursko, Nizozemsko, Izrael
Yaya e Lennie - The Walking Liberty Alessandro Rak Itálie

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ KRÁTKÝCH FILMŮ

A Guitar in the Bucket Boyoung Kim Jižní Korea
A Long Protracted Scene of An Accident Lars Henrik Andersson, Lisa Rydberg Švédsko
A Town Called Panic: The Summer Holidays Stéphane Aubier, Vincent Patar Belgie, Francie, Švýcarsko
Anxious Body Yoriko Mizushiri Francie, Japonsko
Awkward Nata Metlukh USA
Bad Seeds Claude Cloutier Kanada
Bestia Hugo Covarrubias Chile
Bird in the Peninsula Atsushi Wada Francie, Japonsko
Cucumbers Leonid Shmelkov Rusko
Granny's Sexual Life Urška Djukić, Émilie Pigeard Slovinsko, Francie
I'll Be Your Kettle Tobias Rud Dánsko, Kanada
Impossible Figures and other stories I Marta Pajek Polsko, Kanada
In Nature Marcel Barelli Švýcarsko
King's Garden Iraj Mohammadi Razini Írán
Leopoldo From the Bar Diego Porral Španělsko
Meneath: The Hidden Island of Ethics Terril Calder Kanada
Once There Was a Sea… Joanna Kożuch Slovensko, Polsko
Pig Jorn Leeuwerink Nizozemsko
Red Table Hakhyun Kim Jižní Korea, Japonsko
Regular Nata Metlukh USA
Selection Process Carla Pereira Španělsko
Steakhouse Špela Čadež Slovinsko, Německo, Francie
Zuza v zahradách Lucie Sunková Česká republika
Swallow the Universe Nieto Francie
Swop - Prima ballerina Job, Joris & Marieke Nizozemsko
The Laugh
Capucine Gougelet Francie
The Night Watch Julien Regnard Francie, Belgie
The Train Driver Christian Wittmoser, Zuniel Kim Německo
Thing Malte Stein Německo
Tio Juan Medina Mexiko
Vadim On Walk Sasha Svirsky Rusko

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ STUDENTSKÝCH FILMŮ

Animal Locomotion Asa Rikin, Noga Sirota Izrael
Au cas où le corps éxulte Florian Genthial Francie
Balaclava Youri Orekhoff Belgie
Blindness Yu-seon Park Jižní Korea
Channidae Pauline Morel Belgie
Crab Soda Chuchu Guo, Lingbo Fei Čína
Crush On Shu-yu Chu Tchaj-wan
Do Not Feed the Pigeons Antonin Niclass Velká Británie
Eating in the Dark Inari Sirola Velká Británie
Fall of the Ibis King Josh O'Caoimh, Mikai Geronimo Irsko
Girl in the Water Shi-Rou Huang Tchaj-wan
Girls Talk About Football Paola Sorrentino Itálie
Golden Margarite Keren Karasik Izrael 
GONZO Mariia Stepunina Izrael
Good Resolutions Sara Priorelli Itálie
Goodbye Jerome! Chloé Farr, Adam Sillard, Gabrielle Selnet Francie
Homebird Ewa Smyk Velká Británie
In his Mercy Christoph Büttner Německo
In The Upper Room Alexander Gratzer Rakousko, Maďarsko
Krak Stan Lievens Belgie
Lesser of Two Evils Máté Horesnyi Maďarsko
Louise Camille Bozec, Constance Bertoux, Mila Monaghan, Pauline Guitton, Pauline Mauviere Francie 
Milý tati Diana Cam Van Nguyen Česká republika, Slovensko
Mom, what’s up with the dog? Lola Lefevre Francie
Mother Subarna D Indie
Sestry Andrea Szelesová Česká republika
The Immoral Ekin Koca Francie
The Last Jew Julia Scherer Izrael
The Package Zina Shcherbatova Rusko
The Prejudiced Hierarchist Conform Cox Nizozemsko
Underwater Love Andrea Falzone, M. Cristina Fiore, Veronica Martiradonna Itálie
Wet Cloé Peyrebrune, Elvira Taussac, Lauriane Montpert, Marianne Bergeonneau, Mélina Mandon Francie 
Winter Nights Gergana Simeonova Bulharsko

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ ABSTRAKTNÍCH A NENARATIVNÍCH ANIMACÍ

1 MTH/MIN Ethann Néon Belgie
Concatenation 2 - Olympic Games Donato Sansone Itálie
Cutout Yoshinao Satoh Japonsko
Floating Memories Se-young OK Jižní Korea
Frozen Jumper Tina Frank Rakousko
Hamartia Marcos Montane Argentina
I Want To Be Bored Magda Kreps Velká Británie
Вигаданий пейзаж Mykyta Lyskov Ukrajina
O Paul Wenninger Rakousko, Francie
Rites of Spring Yiorgos Tsangaris Kypr
Sacred Clockworks Moritz Schuchmann Německo
Azaletik Azalera Mel Arranz Španělsko
Still Life Conner Griffith Spojené státy
The Land of Cruciform Sun Aleš Zůbek Česká republika
Tunable Mimoid Vladimir Todorovic Austrálie

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ VIDEOKLIPŮ

HappyRadio: Wolfeater Philippe Kastner Česká republika
Alberto Amar: Sunrise Daniel Amar Španělsko
Alpha-ray: Paper Trails Andrea Schneider Švýcarsko
An Alien Called Harmony: After The Dance Shunsaku Hayashi Japonsko, Velká Británie
Brother Sun Sister Moon: A Whale Song Sacha Beeley Velká Británie, Japonsko
Chini.png: Fissure Maria José Ayarza Chile
CORPS - Carnivore Yoann Stehr Belgie, Francie
Duso band: Us Shira Giladi Izrael
ECHT!: 500Gr Simon Breeveld Belgie
Elton John, Dua Lipa: Cold Heart (PNAU Remix) Raman Djafari Německo, Velká Británie
Gosheven: Until Exhaustion Magdalena Hejzlarová Česká republika
Irvin Venyš & Epoque Quartet: Cimpoiasca Barbora Halířová Česká republika
JNKYRD: Varsity (feat. Ohhyuk) Gyuri Cloe Lee Jižní Korea
Kutiman: Saluf Deby Cywiner, Jennifer Cywiner Izrael
Lao Ra: Suena Taz Silvia Prietov Kolumbie
Mathieu Boogaerts: How Many Bianca Scali Německo
Mitchell Leonard: MA1NFRAME Qieer Wang Spojené státy
Sophie Cairo: Keep Left Maya Reményi Velká Británie
Tomahawk: Predators and Scavengers Diego Cumplido Chile, Spojené státy
Trohi: Aggressive Schtreiss // Sims 5 idm Ivelina Ivanova Bulharsko
Under the Reefs Orchestra: Sakurajima David Delruelle, Yoann Stehr Belgie
Vooid band: Rabbit Hole He Lo Tchaj-wan
Wataru Takada: Sunset Train Honami Yano Japonsko
Youli: Move your body Tímea Varga Maďarsko
     

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ VR FILMŮ

Biolum Abel Kohen Francie, Německo
Dagon by H. P. Lovecroft Hubert Mróz Polsko
Glimpse Benjamin Cleary, Michael O’Connor Velká Británie, Francie, Irsko
Goliath May Abdalla, Barry Gene Murphy Velká Británie, Francie
Kusunda Gayatri Parameswaran, Felix Gaedtke Německo, Nepál, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan
Limbotopia Wen-Yee Hsieh Tchaj-wan
Madrid Noir James A. Castillo Francie
Marco and Polo Go Round Benjamin Steiger Levine Kanada, Belgie
Namoo Erick Oh Jižní Korea
Rebels Federico Moreno Breser Argentina
Samsara Hsin-chien Huang Tchaj-wan
Strands of Mind Adrian Meyer Německo
The Severence Theory: Welcome to Respite Lyndsie Scoggin Spojené státy
The Sick Rose Zhi-Zhong Tang, Yun-Hsien Huang Tchaj-wan
They Dream in My Bones (Insemnopedy II) Faye Formisano Francie