Game Pitch Arena Liberec 24
Mezinárodní festival animovaných filmů, 7. - 12. května 2024

Game Pitch Arena Liberec 24

 

Game Pitch Arena Liberec 24 představuje jedinečnou příležitost nejen pro vývojáře z České republiky a Slovenska, ale také pro zahraniční zájemce. Cyber Sail při Anifilmu poprvé pořádá pitching herních projektů. Cílem pitchujících je zaujmout svým nápadem a obchodním záměrem někoho z panelu vydavatelů a investorů natolik, aby s nimi vstoupil do dalších jednání o vydání a podpoře jejich titulu. Posunout je dále v profesionálním networku a dopomoct tak tvůrcům s úspěšnou realizací.

Jednotlivá studia mají šanci získat cennou finanční podporu, která nepochybně usnadní plynulý vývoj projektů nezávislých studií.

Hlavní partner Mezinárodního festivalu Anifilm, Nadace PPF, velkoryse poskytla finanční dar 10 000 EUR. Navíc O2 Česká republika přispěla nejlepším možným připojením na místě dle výběru vítěze, včetně pronájmu hardware na jeden rok zdarma. A v neposlední řadě právnická firma Mavericks darovala služby v hodnotě 1 000 EUR.

Pitching Session v Liberci nabízí malým i velkým vývojovým studiím jedinečnou příležitost prezentovat své projekty zkušeným profesionálním sudím (někteří z nich reprezentují vydavatelské společnosti). Tito odborníci mohou rychle identifikovat silné a slabé stránky každého projektu, ocenit ty nejlepší a doporučit je k financování potenciálním vydavatelům. Tato akce není jen soutěž, ale platforma pro růst a učení, to z ní činí neocenitelnou zkušenost pro všechny účastníky.

Přihlášky je možné podávat na webových stránkách Pitch Arena.
Termín pro podání přihlášek je 24. dubna 2024.

https://www.pitcharena.games

Akci bude moderovat Mikoláš Tuček.

 

O Cyber Sail Consulting

Cyber Sail Consulting je specializovaná konzultační firma v herním průmyslu, byla založena Vladimírem Geršlem, zkušeným manažerem, který pracoval s Activision, Sony a Plaion. Vladimír má bohaté zkušenosti a znalosti díky více než dvěma desetiletím v oboru. Firma se může pochlubit týmem expertů, kteří excelují v klíčových oblastech vývoje her, včetně kreativity, marketingu, produkce, ale i práva. Game Pitch Arena je strategická iniciativa společnosti Cyber Sail, která si klade za cíl pěstovat a posilovat institucionální podporu herního průmyslu v regionu střední a východní Evropy.