Dobrovolnící
Mezinárodní festival animovaných filmů, 7. - 12. května 2024

ANIFILM HLEDÁ DOBRO!

ANIFILM HLEDÁ DOBROVOLNÍKY!

Staň se součástí festivalového týmu a zažij atmosféru kulturní akce z opačné strany!

Přihláška ZDE

KOHO HLEDÁME?

Všechny nadšence, kterým je minimálně 15 let a nebojí se odpracovat alespoň 3 směny. Musíš mít ukončenou základní školu a věk minimálně 15 let.

S ČÍM POTŘEBUJEME POMOCI?

Primárně potřebujeme pomoci s provozem sálů (kontrola vstupenek, výdej sluchátek). Šikovné ruce se ale budou hodit i na rautech, u dětských dílen a při celkových přípravách festivalu. Pomoci můžeš i na infopointech a při prodeji vstupenek. Nejde o žádné náročné práce :))

NA CO DBÁME?

Vždy myslíme na to, aby každého dobrovolníka práce bavila. Proto pozice přidělujeme podle preferencí a tak, aby spolu mohli pracovat kamarádi. Dobrovolník má vždy i spoustu volného času, aby si užil festivalový program. Záleží nám na každé dobré duši!

Neboj se a pojď s námi udělat Liberec barevnější!

Pro dotazy nás kontaktuj na barbora.fukalova@anifilm.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE V LIBERCI!


 

Brigádníci

 

ANIFILM HLEDÁ BRIGÁDNÍKY

 

KOHO HLEDÁME?

Nadšené a zodpovědné lidi, kteří si osvojí specifickou brigádnickou pozici po dobu trvání festivalu. Musíš mít ukončenou základní školu a věk minimálně 15 let.

Přihláška ZDE

S ČÍM POTŘEBUJEME POMOCI?

Brigádníci nejčastěji pracují na promítacích lokacích, pomáhají hostům rezervovat si vstupenky, dohlíží na hladký průběh promítání a rádi pomůžou a poradí. Pokud se nebojíš manuální práce a umíš pracovat v kolektivu, budeme tě potřebovat nejen během festivalu, ale i krátce před ním a po něm, na tvé práci bude doslova stát každý festivalový stan, budka i infopoint. Dále je možnost zapojit se do naší VR zóny, do festivalového shopu, pomoct s cateringem a dětskými dílnami!

A CO ZA TO?

• finanční odměna za tvou práci • festivalovou akreditaci pro každého brigádníka
• možnost uznání školní praxe • anifilmové tričko

Neboj se a pojď s námi udělat Liberec barevnější!

Pro dotazy nás kontaktuj na barbora.fukalova@anifilm.cz

TĚŠÍME SE NA TEBE V LIBERCI!