Soutěžní výběr 2024
Mezinárodní festival animovaných filmů, 7. - 12. května 2024

SOUTĚŽNÍ VÝBĚR

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ KRÁTKÝCH FILMŮ

27 Flora Anna Buda Francie, Maďarsko
A Border Guard and His Dog Pablo Martínez Ballarín Španělsko, Polsko
A Crab in the Pool Jean-Sébastien Hamel, Alexandra Myotte Kanada
Aphasia
Marielle Dalpé Kanada
Antipolis Kaspar Jancis Estonsko
Beautiful Men Nicolas Keppens Belgie, Francie, Nizozemsko
Drijf Levi  Stoops Belgie
Flower Show Elli  Vuorinen Finsko
From One Painting… To Another Georges Schwizgebel Švýcarsko, Francie
In Dreams Josh Shaffner Spojené státy
La perra Carla Melo Gampert Francie, Kolumbie
Margarethe 89 Lucas Malbrun Francie
Mariupol. A Hundred Nights Sofiia Melnyk Ukrajina
Mars Colony Plan Yongsun Lee  
Maurice's Bar Edery Tzor, Tom Prezman Francie, Izrael
ME Don Hertzfeldt Spojené státy
Mee and Burd Greg McLeod Velká Británie
Miserable Miracle Ryo Orikasa Francie, Japonsko, Kanada
Mr. Rabbit Bryan Lee Spojené státy
Nun or Never! Heta Jäälinoja Finsko
Our Uniform Yegane Moghaddam Írán
Peeping Mom Francis  Canitrot Francie
She Cat Him Marta Chyła-Janicka Polsko
Swimming With Wings Daphna Awadish Nizozemsko, Izrael
The Family Portrait Lea Vidakovic Chorvatsko, Srbsko, Francie
Wander to Wonder Nina Gantz Nizozemsko, Belgie, Francie
Wild Summon Karni Arieli, Saul Freed Velká Británie, Francie
Zima Tomek Popakul Polsko

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ STUDENTSKÝCH FILMŮ

astro_plantboy_69 Theo Lucas Německo
Meziměstí Ilya Kreines Česká republika, Izrael
Braided zhang chenxi Spojené státy, Čína
Brother's Crossing Donovan Lenten Velká Británie
Childeric, Choosing Your Battles Louise PETIT, Lucie TANTOT, Céline KORNO, Emma  GUYOT DLH, Lou DHELENS, Juliette A. LAURENT Francie
Children of the Bird Julia Tudisco Maďarsko
Crab Day Ross Stringer Velká Británie
Dodo Yi Luo Německo
Electra Daria Kashcheeva Česká republika, Francie, Slovensko
Freedom St. 24/2 Galina Bistritskaya, Katerina  Eli Izrael
Giovanna and the Big Peacock Maria Zilli Itálie
Growths Elina Pupina Belgie, Ukrajina
Homemaker Ciara Kerr Velká Británie
I Would Eat It If I Could Bence Hlavay Maďarsko
Keep Out Tan-Lui Chan Česká republika, Hongkong, zvláštní administrativní oblast Číny
On the 8th Day Agathe Sénéchal, Alicia Massez, Elise Debruyne, Flavie Carin, Théo Duhautois Francie
Outsider Hongyin Ju, Zixia Cao, Qing Yang Čína
Riot Doll Hassan  Yola, Poornima Subramaniam, Daria Skripka, Lwazi Msipha Rusko, Francie
See you Champion! Alexis Mouron Francie
Shape of the Elephant Sam KUWA Japonsko
Such Miracles Do Happen Barbara Rupik Polsko
technically_breathing Markéta Müllerová Německo
The Eastern Rain Milly Yencken Estonsko
There are People in the Forest Szymon Ruczyński Polsko
To Beat a Dead Horse Gabrielle Selnet Francie
Your Dad Anita Kühnel Szabó Maďarsko

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ ABSTRAKTNÍCH A NENARATIVNÍCH ANIMACÍ

(D)Infinity Taewan Kim Velká Británie
Chamber of Shadows OK Seyoung  
City Fatigue Jacobs Théodora Belgie
Crypto(zoïque) Côme LORANS Francie
Deathwaves (Or A Fungal Hecatomb) Maciek Stępniewski Polsko
Echoes Emanuele Kabu Itálie
Evanescence Mare Suljak Chorvatsko
Families' Albums Moïa Jobin-Paré Kanada
Fashion Victims 2.0 Maria Lorenzo Španělsko
Flow On Benjamin Fox Velká Británie
Happy Doom Billy  Roisz Rakousko
Individuals Bára Holzknechtová Česká republika
Lightbreak Luke Shannon Spojené státy
O/S Max Hattler Hongkong, zvláštní administrativní oblast Číny, Německo
Overheating Jiin Chung, Lizzy Bovee, Nathan Yeom, Yuna Tang Hongkong, zvláštní administrativní oblast Číny
Prototipo Tina Frank Rakousko
Right in the Eyes of the Mirror Peduzzi Mélusine Francie
Shapes Tsz-wing Ho Hongkong, zvláštní administrativní oblast Číny
Simple Forms Natalia Ryss Izrael
subotopic Nikki Schuster Rakousko, Německo
Time Metallurgist Tomáš Rampula Česká republika
Vision Çağıl Harmandar Japonsko, Turecko

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ VIDEOKLIPŮ

Alasdair Roberts: The Bonny Moorhen Jonathan Farr Velká Británie
Angelsaur: Boy Blue Matteo Dang, Francesca Colombara Itálie
Anne Müller: Nummer 2 Simon Duong Van Huyen, Arthur Chaumay Francie
Ashnikko: Worms Raman Djafari Velká Británie
Blitzed: Ryż i kurczak Kamil Wójcik, cat kaczmarek Polsko
Fazi: Delingha Li Lu Čína
Hana Stretton: Morning Rain Durnis Markov Spojené státy, Austrálie
Hey Kray Lee Oz, Eliška Oz Česká republika
Hilgeum: Illusion Jin Woo Jižní Korea
IC3PEAK: Worm Yoann Dovier, Mattis Dovier Francie, Rusko
Internet Gaga Reinhold Bidner Rakousko
Kwoon: King of Sea Stéphane Berla Francie
Max Cooper: In Threes Natalia Ryss Velká Británie, Izrael
Meteors Morgane Le Péchon, Agnès Patron Francie
Milm: Transmogrified Alexander Dupuis Spojené státy
Propaganda Izumi Tanaka Japonsko, Mexiko
Please: Kind of Morning Clara Franciosi, Valentine Vendroux, Salomé Hammann Francie
Prezident Lourajder: Lunapark Matej Mihályi Česká republika, Slovensko
Shuteen Erdenebaatar: In a Time Warp Anh Tu Nguyen Německo
Siames: All the best Pablo Roldan Argentina
Sunflowers: A Strange Feeling of Existential Angst Carolina Bonzinho, Leander Meresaar Portugalsko, Estonsko
Tereza Rychlá - Krippnerová, Ondřej Rychlý: A tak to necháme Michaela Dušková Česká republika
Tiburona: Horizonte de sucesos Pablo Martínez Ballarín Španělsko
Vonfelt: Je Pars Michelle Brand Německo, Francie
Yotam Haber: New Water Music Dan Rule Spojené státy