Český Obzor

Český obzor 2020

a. Krátký a celovečerní film

Pat a Mat: Kutilské trampoty Marek Beneš
All Her Dying Lovers Anna Benner, Eluned Zoe Aiano
Až na konci světa Martin Kukal
DUO Tania Sharavarava
Velké dobrodružství Čtyřlístku Michal Žabka
Ráno Vojtěch Domlátil
V důchodu Vojtěch Domlátil
Druhá strana Pavel Koutský
TVMiniUni: Zloděj otázek Jan Jirků
Pračka Alexandra Májová
Směrník, soukolí a plachetnice Terezie Unzeitigová
Divoké bytosti Michal Blaško, Marta Prokopová

b. Studentský film

363° Tomáš Červený
O stromu Michaela Mašánová
Afternoon Tea Andrea Szelesová
Barty party collective of students collective of students
Mezi Scyllou a Haribdou Nika Zinověva, Pavel Alexašin
Klece Leoš Matějček
Město Barbora Patočková
Clementine Sofiya Gorokh
Dcera Daria Kashcheeva
Dinosauřský den Eva Trundová
Pět portrétů Anna Smékalová, Denisa Kalinová, Jakub Eremiáš, Jan Piskač, Petra Richterová
Kdo se se mnou zatočí Adela Križovenská
Dědovy cesty Tereza Šimanovská
I have done nothing since September Pavel Endrle
Idyla Miriam Obršlíková
V muzeu Kateřina Coufalová
Lístek Aliona Baranova
Mistake Petr Mischinger
Noctuelle Martin Pertlíček
Toulka Filip Tatýrek
M e z e r y Nora Štrbová
Sh_t Happens Dávid Štumpf, Michaela Mihalyiová
Čtverec Dávid Štumpf, Michaela Mihalyiová
Betonová džungle Marie Urbánková
Sociální krychle Alžběta Suchanová
Za zvukem něco je Julie Lupačová
Podle Sylvie Verica Kordic
Co jsem viděl na prázdninách - Budapešť 2017 Matouš Valchář

c. Televizní / on-line film a seriál

Mlsné medvědí příběhy - Na lanýže! Alexandra Májová, Kateřina Karhánková
Kosmix - Kometa Vojtěch Dudek
Přes palubu! Barbora Valecká, Filip Pošivač
Bílá paní na hlídání II - Veliký den Petr Friedl
Honza a beránek - Jak pomohli hastrmanovi Pavel Kubant
Kdopak by se čertů bál - Kde se vzali, tu se vzali Jiří P. Miška
Skobičiny - Město v šeru Maria Procházková

d. Videoklipy

Fanfán Tulipán: Genius noci Oliver Vršanský
Himalayan Dalai Lama: Night Swim Anastasia Serdyuk
Krackatoa: Running With Wise Fools Ivan Štrobl
Medial Banana & Polemic: Staré časy Lenka Mišincová, Radovan Marček
Nauzea Orchestra: Zoo Marie Nováčková
Noisy Pots: Cosmic Trip Martin Živocký
Of Monsters and Men: Sinking Man Jakub Brokl
P/\st: Tíseň Bety Suchanová, Nora Štrbová
Talya La Lia: Shredder Eliška Oz, Lee Oz
Ventolin: Desires Alexandra Volfová
Vlny: Vlak Ivan Štrobl, Lucia Jančárová

e. Zakázková tvorba

Festival Animánie 2019 Klára Míčková, Michal Max Mráz
Knihozem Eliška Chytková
Dezinformace v online prostředí Kryštof Pacourek
MANUFAKTURA, Dovolte nám osvětu pro naši krásnou planetu Gabriela Plačková, Alžběta Göbelová
MIXIT Jan Míka
My Hero Academia - Moje hrdinská akademie - komiksový trailer Lukáš Bača
PF UMPRUM 2020 Filip Tatýrek, Vojtěch Kočí
Tvarůžek ve škole Martin Máj
Sokol František Pecháček Radek Pšurný
Prevence HIV Martina Ševčíková