Neděle 27.6.2021
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMŮ, 10. - 15. KVĚTNA 2022, LIBEREC, ČESKÁ REPUBLIKA
Kino Varšava
Grandhotel Zlatý Lev
Cinema City - Sál 5
Severočeské muzeum
Lidové sady / Sál ČT
Lidové sady / Experimentální studio
Lidové sady / altán
Lidové sady / Malý sál
Oblastní galerie - Lázně
Knihovna
Zámek
Zámek - Infinite VR Exhibition
Zámek - Brainz VR Cinema
Zámek - Game zóna
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
Planeta A: Antropocén 89 min
×
Planeta A: Antropocén
Planeta A: Antropocén 10.00 - 11.29 - Kino Varšava
Režie: různí / various
(volných míst: 148)
Studentské filmy B 75 min
×
Studentské filmy B
Studentské filmy B 12.00 - 13.15 - Kino Varšava
(volných míst: 132)
Úsměv cukety, Ó, Černá díro!, Jelen, Jsem tady, Rodokmen, Eikō, Blue Monday, Společně na dně, Rudé boty
Planeta A: Darwin si vzal dovolenou 82 min
×
Planeta A: Darwin si vzal dovolenou
Planeta A: Darwin si vzal dovolenou 14.00 - 15.22 - Kino Varšava
Režie: různí / various
(volných míst: 148)
Studentské filmy C 79 min
×
Studentské filmy C
Studentské filmy C 16.00 - 17.19 - Kino Varšava
(volných míst: 133)
Já a moje tlustá prdel, Bestie, K moři prachu, Díky, Pastorovy děti, Tvoje francouzština je super, Psi voní po moři, Divadlo paměti, Zesnulý, Mraveniště
Malý upírek 85 min
×
Malý upírek
Malý upírek 09.30 - 10.55 - Grandhotel Zlatý Lev 2020', Francie
Režie: Joann Sfar
FR (EN, CS tit)
(volných míst: 145)
Vítězné krátké filmy a animace 70 min
×
Vítězné krátké filmy a animace
Vítězné krátké filmy a animace 11.30 - 12.40 - Grandhotel Zlatý Lev
Režie: různí / various
(volných míst: 122)
Planeta A dětem: Chlapec a svět 80 min
×
Planeta A dětem: Chlapec a svět
Planeta A dětem: Chlapec a svět 13.30 - 14.50 - Grandhotel Zlatý Lev 2013', Brazílie
Režie: Alê Abreu
PT
(volných míst: 187)
Alchymická pec 117 min
×
Alchymická pec
Alchymická pec 15.30 - 17.27 - Grandhotel Zlatý Lev 2020', Česká republika, Slovensko
Režie: Adam Olha, Jan Daňhel
(volných míst: 195)
Krátké filmy D 73 min
×
Krátké filmy D
Krátké filmy D 10.30 - 11.43 - Cinema City - Sál 5
(volných míst: 184)
Modré dívky, bílý strach, Šestinedělí, Easter Eggs, Hluboká voda, Mrtví mazlíčci, Město
Krátké filmy E 69 min
×
Krátké filmy E
Krátké filmy E 12.30 - 13.39 - Cinema City - Sál 5
(volných míst: 192)
Nebylo to žádné burgundské, Lesní pachole a skrytá matka hvozdu, Catcalling, Altötting, Puntíkatý kluk, Matčina bolest, Comeback, Co rezonuje v tichu, Pilar
Narozen v Liberci: Michal Žabka 74 min
×
Narozen v Liberci: Michal Žabka
Narozen v Liberci: Michal Žabka 10.30 - 11.44 - Severočeské muzeum Česká republika
Režie: Michal Žabka
(volných míst: 44)
Český obzor – Balady a romance 60 min
×
Český obzor – Balady a romance
Český obzor – Balady a romance 12.30 - 13.30 - Severočeské muzeum
(volných míst: 43)
Jsme si o smrt blíž, Rudé boty, Mraveniště, Vlny, Morana, Azyl, Cigánsky tanec, Mrak & Motoman, Capra na divoko
Abstraktní a nenarativní animace 83 min
×
Abstraktní a nenarativní animace
Abstraktní a nenarativní animace 14.00 - 15.23 - Severočeské muzeum
(volných míst: 37)
Za maskou Nó, Opuštěná vesnice, Alexandr Mosolov. Tři skladby, Bum bum!, Chrám sasanek, Zřetězení, Fraktura, Duna, Utopie – C, Avant, Chlapče, chlapče, Vlny, Stárnutí, Vůdkyně, Liza, Tok, Sokol, sfumato, Orgiastic Hyper-Plastic
Český obzor – Videoklipy + Zakázková tvorba 71 min
×
Český obzor – Videoklipy + Zakázková tvorba
Český obzor – Videoklipy + Zakázková tvorba 16.00 - 17.11 - Severočeské muzeum
(volných míst: 43)
The Ribs: I’ll Be Your Toy, Ohm Square: Night Flowers, Razumikhin: À la tristesse!, Spolu to zvládneme (M. Žabka), Radioterapie na Žlutém kopci, Pavel Čadek: Na síti jsem v pohodě, AIDS/HIV, Lex Barker: Na moře, Biodiversity Protection, Gabriella: פעם היה שם מלון, Spolu to zvládneme (D. Štumpf), Hello Marcel: Neo, Linka 23, Manufaktura – dětský antibakteriální gel, OMEGA Indexer, Premier: Punková pohádka, Přírodovědecká fakulta JU, Pavel Čadek: Tanči, RUR – trailer na komiksovou knihu, Spolu to zvládneme (L. Pixa), Withdrawal, Zdenko F. Daneš, Planety: Nafialovělá vnějších srdcí, ZubrOFFka International Short Film Festival Trailer, Johann Amos Comenius, učitel národů
Barevný sen 74 min
×
Barevný sen
Barevný sen 09.00 - 10.14 - Lidové sady / Sál ČT 2020', Česká republika
Režie: Jan Balej
CS
(volných míst: 188)
Vítězný celovečerní film pro děti 80 min
×
Vítězný celovečerní film pro děti
Vítězný celovečerní film pro děti 10.30 - 11.50 - Lidové sady / Sál ČT
(volných míst: 165)
Planeta A dětem: Ztracený a nalezený svět 55 min
×
Planeta A dětem: Ztracený a nalezený svět
Planeta A dětem: Ztracený a nalezený svět 08.30 - 09.25 - Lidové sady / Experimentální studio
Režie: různí / various
(volných míst: 72)
Český obzor – Dětem vstup povolen 52 min
×
Český obzor – Dětem vstup povolen
Český obzor – Dětem vstup povolen 10.00 - 10.52 - Lidové sady / Experimentální studio
(volných míst: 73)
Hrůza v tónu gramofónu, Kuku, Vlna života, Děti ze Všehovíc: Jak ho našli, Svatební dar, Zvuky spoza Lúky
Táborový ostrov 66 min
×
Táborový ostrov
Táborový ostrov 11.30 - 12.36 - Lidové sady / Experimentální studio Spojené státy
(volných míst: 65)
vi.TVOR: Kde budeme bydlet 45 min
×
vi.TVOR: Kde budeme bydlet
vi.TVOR: Kde budeme bydlet 10.00 - 10.45 - Lidové sady / altán
Dílny animace 510 min
×
Dílny animace
Dílny animace 08.30 - 14.00 - Lidové sady / Malý sál
Dílny animace 510 min
×
Dílny animace
Dílny animace 10.00 - 14.00 - Oblastní galerie - Lázně
Indie Menu 90 min
×
Indie Menu
Indie Menu 10.00 - 11.30 - Knihovna
Jakub Dvorský, Lukáš Kunce
Program porotce – Art direction v indie i AAA počítačových hrách 90 min
Souboj titánů: Hry versus film 90 min
×
Souboj titánů: Hry versus film
Souboj titánů: Hry versus film 14.00 - 15.30 - Knihovna
Tomáš Roller
Výstavy a instalace 360 min
×
Výstavy a instalace
Výstavy a instalace 10.00 - 16.00 - Zámek
Myši patří na výstavu, Alexandra Májová - vtipINKY, Tvarovatelný vizuál – Oz Animation, ANI“– 20 let festivalu animovaných filmů, Vojtěch Domlátil – Svítání, INITI - Invaderz
VR - interaktivní filmy 360 min
×
VR - interaktivní filmy
VR - interaktivní filmy 10.00 - 16.00 - Zámek - Infinite VR Exhibition
Hyfa, Baba Jaga, Papíroví ptáci, V katově obýváku, Gravitace VR, Smíření, Temná hmota, Zázračný lék, Ilios
VR - 360° videa A 23 min
×
VR - 360° videa A
VR - 360° videa A 10.00 - 10.23 - Zámek - Brainz VR Cinema
Drahá Lizzy, Proměny, Nový kód entropie
VR - 360° videa B 23 min
×
VR - 360° videa B
VR - 360° videa B 10.45 - 11.08 - Zámek - Brainz VR Cinema
Pantheon queer božstev, Dárce života, Saturnismus
VR - 360° videa C 31 min
×
VR - 360° videa C
VR - 360° videa C 11.30 - 12.01 - Zámek - Brainz VR Cinema
Hominidae, (Bez)péče 2, Vesmírná odysea 1.4.9
VR - 360° videa A 23 min
×
VR - 360° videa A
VR - 360° videa A 12.15 - 12.38 - Zámek - Brainz VR Cinema
Drahá Lizzy, Proměny, Nový kód entropie
VR - 360° videa B 23 min
×
VR - 360° videa B
VR - 360° videa B 13.00 - 13.23 - Zámek - Brainz VR Cinema
Pantheon queer božstev, Dárce života, Saturnismus
VR - 360° videa C 31 min
×
VR - 360° videa C
VR - 360° videa C 13.45 - 14.16 - Zámek - Brainz VR Cinema
Hominidae, (Bez)péče 2, Vesmírná odysea 1.4.9
VR - 360° videa A 23 min
×
VR - 360° videa A
VR - 360° videa A 15.15 - 15.38 - Zámek - Brainz VR Cinema
Drahá Lizzy, Proměny, Nový kód entropie
Počítačové hry 360 min
×
Počítačové hry
Počítačové hry 10.00 - 16.00 - Zámek - Game zóna
A Monster’s Expedition, All of You, Carto, Creaks, Medvědí kuchařka, Moving Out, My Exercise, Noita, Pendragon, Someday You’ll Return, The Procession to Calvary, Tiny money, Townscaper, Tukoni, Winding Worlds