Sobota 14.5.2022
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMŮ, 10. - 15. KVĚTNA, ČESKÁ REPUBLIKA
Kino Varšava
Cinema City 1 - sál ČT
Cinema City 4
Severočeské muzeum
Malé divadlo
Grandhotel Zlatý Lev
Divadlo F. X. Šaldy
TUL - Aula G
Náměstí Dr. E. Beneše
Zámek - Brainz VR Cinema
Zámek - Game zóna
Festivalový stan
Zámek - Zahradní křídlo
Zámek - Redernovské křídlo
Zámek - Redernovské křídlo - 103
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
SpongeBob v kalhotách: Film 87 min
×
SpongeBob v kalhotách: Film
SpongeBob v kalhotách: Film 10.00 - 11.27 - Kino Varšava 2004', Spojené státy
Režie: Mark Osborne, Stephen Hillenburg
(volných míst: 160)
Studentské filmy A 79 min
×
Studentské filmy A
Studentské filmy A 12.00 - 13.19 - Kino Varšava
(volných míst: 123)
Vlhko, Balíček, Večeřadlo, Na první pohled, Zimní večery, Hadohlavci, Nekrmte holuby, Holky mluví o fotbale, GONZO, Mami, co je s tím psem?, Na milost
Východní přísliby: Ukrajina 64 min
×
Východní přísliby: Ukrajina
Východní přísliby: Ukrajina 14.00 - 15.04 - Kino Varšava
(volných míst: 147)
Hisko Hulsing: Masterclass 90 min
×
Hisko Hulsing: Masterclass
Hisko Hulsing: Masterclass 16.00 - 17.30 - Kino Varšava
Hisko Hulsing
(volných míst: 137)
Dívka ze země Venku 70 min
×
Dívka ze země Venku
Dívka ze země Venku 18.30 - 19.40 - Kino Varšava 2021', Japonsko
Režie: Satomi Maiya, Yutaro Kubo
JA
(volných míst: 1)
Vítězné krátké filmy a animace 70 min
×
Vítězné krátké filmy a animace
Vítězné krátké filmy a animace 21.00 - 22.10 - Kino Varšava
Režie: různí / various
(volných míst: 24)
Chuck Steel: Noc vampíčů 89 min
×
Chuck Steel: Noc vampíčů
Chuck Steel: Noc vampíčů 23.30 - 00.59 - Kino Varšava 2018', Velká Británie
Režie: Mike Mort
EN
(volných míst: 130)
Websterovi 65 min
×
Websterovi
Websterovi 09.00 - 10.05 - Cinema City 1 - sál ČT 2019', Slovensko
Režie: Katarína Kerekesová
(volných míst: 191)
Gorila a já 76 min
×
Gorila a já
Gorila a já 10.30 - 11.46 - Cinema City 1 - sál ČT 2021', Švédsko, Norsko, Dánsko
Režie: Linda Hambäck
EN
(volných míst: 84)
Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka 85 min
×
Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka
Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka 12.30 - 13.55 - Cinema City 1 - sál ČT 2005', Velká Británie
Režie: Steve Box, Nick Park
(volných míst: 141)
Moje slunce Mad 85 min
×
Moje slunce Mad
Moje slunce Mad 14.30 - 15.55 - Cinema City 1 - sál ČT 2021', Francie, Česká republika, Slovensko
Režie: Michaela Pavlátová
X_DAR
(volných míst: 76)
Velká sýrová loupež 50 min
×
Velká sýrová loupež
Velká sýrová loupež 16.30 - 17.20 - Cinema City 1 - sál ČT 1986', Československo, West Germany
Režie: Václav Bedřich
(volných míst: 87)
Sousedé mých sousedů 92 min
×
Sousedé mých sousedů
Sousedé mých sousedů 18.00 - 19.32 - Cinema City 1 - sál ČT 2021', Francie
Režie: Anne-Laure Daffis, Léo Marchand
FR
(volných míst: 135)
Vítězný celovečerní film pro dospělé 90 min
×
Vítězný celovečerní film pro dospělé
Vítězný celovečerní film pro dospělé 21.00 - 22.30 - Cinema City 1 - sál ČT
(volných míst: 133)
Kde je Anna Franková? 93 min
×
Kde je Anna Franková?
Kde je Anna Franková? 10.00 - 11.33 - Cinema City 4 2021', Francie, Belgie, Lucembursko, Nizozemsko, Izrael
Režie: Ari Folman
EN
(volných míst: 9)
Český obzor I 63 min
×
Český obzor I
Český obzor I 12.30 - 13.33 - Cinema City 4
(volných míst: 68)
Sestry, The Picking Piper, Malá smrt, Blue, Ivan Wernisch – V kafemlejnku, Carp Xmass, CRASH! BANG! BOOM!, Eternia, Dear Eva, Foreigners from East Asia, K sežrání, Volné ruce, Bodies of Water
Krátké animované filmy nominované na Oscara 2022 93 min
×
Krátké animované filmy nominované na Oscara 2022
Krátké animované filmy nominované na Oscara 2022 14.30 - 16.03 - Cinema City 4
Režie: různí /various
(volných míst: 0)
Pěnová koupel 76 min
×
Pěnová koupel
Pěnová koupel 16.30 - 17.46 - Cinema City 4 1980', Maďarsko
Režie: György Kovásznai
(volných míst: 75)
Lux a Delux cestují do Vesmíru 48 min
×
Lux a Delux cestují do Vesmíru
Lux a Delux cestují do Vesmíru 09.30 - 10.18 - Severočeské muzeum Československo
Režie: Ilja Novák
(volných míst: 62)
Animace je legrace II 52 min
×
Animace je legrace II
Animace je legrace II 11.00 - 11.52 - Severočeské muzeum
Režie: různí / various
(volných míst: 59)
Videoklipy A 44 min
×
Videoklipy A
Videoklipy A 12.30 - 13.14 - Severočeské muzeum
(volných míst: 53)
Mitchell Leonard: MA1NFRAME, Irvin Venyš & Epoque Quartet: Cimpoiasca, Trohi: Aggressive Schtreiss // Sims 5 idm, JNKYRD: Varsity (feat. Ohhyuk), HappyRadio: Wolfeater, Youli: Move Your Body, Tomahawk: Predators and Scavengers, Kutiman: Saluf, Alpha-ray: Paper Trails, Duso band: Us, ECHT!: 500Gr, Elton John, Dua Lipa: Cold Heart (PNAU Remix)
Smíchem přehlušit svět 75 min
×
Smíchem přehlušit svět
Smíchem přehlušit svět 14.00 - 15.15 - Severočeské muzeum
Režie: různí / various
(volných míst: 42)
Abstraktní a nenarativní animace A 45 min
×
Abstraktní a nenarativní animace A
Abstraktní a nenarativní animace A 16.00 - 16.45 - Severočeské muzeum
(volných míst: 35)
Výřez, Kůže na kůži, Zátiší, Svěcení jara, Posvátná soukolí, The Land of Cruciform Sun
Nenaděláš nic 70 min
×
Nenaděláš nic
Nenaděláš nic 17.30 - 18.40 - Severočeské muzeum
Režie: různí / various
(volných míst: 47)
Abstraktní a nenarativní animace B 43 min
×
Abstraktní a nenarativní animace B
Abstraktní a nenarativní animace B 19.30 - 20.13 - Severočeské muzeum
(volných míst: 50)
Laditelný mimoid, 1 MTH/MIN, Hamartia, Imaginární krajiny, O, Chci se nudit, Řetězová reakce 2 – Olympijské hry, Plynoucí vzpomínky, Frozen Jumper
Krátké filmy B 81 min
×
Krátké filmy B
Krátké filmy B 10.30 - 11.51 - Malé divadlo
(volných míst: 78)
Leopoldo z baru, Noční hlídka, Pohovor, Kytara v kýblu, Vadim se jde projít, Bestie, Řád, Nemožné figury a jiné historky I
Krátké filmy C 79 min
×
Krátké filmy C
Krátké filmy C 13.00 - 14.19 - Malé divadlo
(volných míst: 84)
Bylo jednou jedno moře..., Steakhouse, Smích, Okurky, Cosi, Červený stůl, Trapas!, Meneath: Skrytý ostrov etiky
Studentské filmy C 80 min
×
Studentské filmy C
Studentské filmy C 15.30 - 16.50 - Malé divadlo
(volných míst: 90)
Louise, Poslední Žid, Krabí limonáda, Sbohem, Jerome!, Jíst potmě, Slepota, Nadřazenec, Láska pod hladinou, Menší zlo, Prask, Milý tati
Český obzor: Videoklipy + Zakázková tvorba 66 min
×
Český obzor: Videoklipy + Zakázková tvorba
Český obzor: Videoklipy + Zakázková tvorba 18.00 - 19.06 - Malé divadlo
(volných míst: 121)
Irvin Venyš & Epoque Quartet: Cimpoiasca, HappyRadio: Wolfeater, Gosheven: Until Exhaustion, TEDx Untold, Gregor Mendel a tajemství hrášku, CI3: Obzor, Akira – komiksový trailer, Incon – Fits to Your Home, Marcel Gidote’s Holy Crab: General Goodstore, Cesta do školy, Zapomělsem: Kdesi, Industrie – znělka, Pokáč: Kouření je hnusný zvyk, Chained, Kvítek: Ten sen, Kampaň očkování – Covid 19, Michal Mihok: Mirroring 1, Neklid – Teaser, Vladimír Mišík & Blind Boys of Alabama: Šedesátá léta, Okna do pravěku, Září: Tajný vzkaz, Trpaslíci, Pečení na neděli – znělka, Pan Lynx: Výlety do temnoty, Jeden svět 2022, Kterak johanité do Čech přišli
Setkání členů RAF 90 min
×
Setkání členů RAF
Setkání členů RAF 10.30 - 12.00 - Grandhotel Zlatý Lev
Libor Nemeškal
Hledání ztraceného stylu 90 min
×
Hledání ztraceného stylu
Hledání ztraceného stylu 12.00 - 13.30 - Grandhotel Zlatý Lev
Claudia Molinari
Skvěle načasované násilí: Umění Looney Tunes 90 min
×
Skvěle načasované násilí: Umění Looney Tunes
Skvěle načasované násilí: Umění Looney Tunes 14.00 - 15.30 - Grandhotel Zlatý Lev
Jaime Weinman
Autorské hraní: Happy Game a Card Shark 90 min
×
Autorské hraní: Happy Game a Card Shark
Autorské hraní: Happy Game a Card Shark 16.00 - 17.30 - Grandhotel Zlatý Lev
Jaromír Plachý, Arnaud de Bock
Slavnostní zakončení festivalu 210 min
×
Slavnostní zakončení festivalu 19.30 - 23.00 - Divadlo F. X. Šaldy
Šálení 76 min
×
Šálení
Šálení 17.00 - 18.16 - TUL - Aula G 2013', Spojené státy
Režie: Bill Plympton
(volných míst: 166)
Mary a Max 92 min
×
Mary a Max
Mary a Max 19.00 - 20.32 - TUL - Aula G 2009', Austrálie
Režie: Adam Elliot
EN
(volných míst: 155)
Panika v městečku 75 min
×
Panika v městečku
Panika v městečku 21.00 - 22.15 - Náměstí Dr. E. Beneše 2009', Francie, Lucembursko, Belgie
Režie: Stéphane Aubier, Vincent Patar
FR ZDARMA / Free Entry
VR filmy 180 min
×
VR filmy
VR filmy 09.00 - 12.00 - Zámek - Brainz VR Cinema
Samsara, Záblesk, Goliath: Hra s realitou, Rozpolcení: Chvilka klidu, Kusunda, Biolum, Namoo, Břehy mysli, Nemocná růže, Madrid Noir, Lovecraftův Dagon, Dřímají v mých kostech (Insemnopedie II), Limbotopie, Marco a Polo na cestě, Rebelové
VR filmy 300 min
×
VR filmy
VR filmy 13.00 - 18.00 - Zámek - Brainz VR Cinema
Samsara, Záblesk, Goliath: Hra s realitou, Rozpolcení: Chvilka klidu, Kusunda, Biolum, Namoo, Břehy mysli, Nemocná růže, Madrid Noir, Lovecraftův Dagon, Dřímají v mých kostech (Insemnopedie II), Limbotopie, Marco a Polo na cestě, Rebelové
Počítačové hry 540 min
×
Počítačové hry
Počítačové hry 09.00 - 18.00 - Zámek - Game zóna
Card Shark, Figment 2: Creed Valley, Growbot, Happy Game, Heavenly Bodies, Inscryption, Labyrinth City: Pierre the Maze Detective, Mundaun, Papetura, Sable, Slice of Sea, The Artful Escape, The Eternal Cylinder, There You Are, Wildermyth
Fras: Za dveřmi 35 min
×
Fras: Za dveřmi
Fras: Za dveřmi 09.30 - 10.05 - Festivalový stan
ZDARMA / Free Entry
Setkání s tvůrci 60 min
×
Setkání s tvůrci
Setkání s tvůrci 14.30 - 15.30 - Festivalový stan
Arleta 60 min
×
Arleta
Arleta 21.00 - 22.00 - Festivalový stan
P/\ST 60 min
×
P/\ST
P/\ST 22.30 - 23.30 - Festivalový stan
Škola animace powered by Nadace PPF 510 min
×
Škola animace powered by Nadace PPF
Škola animace powered by Nadace PPF 09.00 - 18.00 - Zámek - Zahradní křídlo
Instalace a výstavy 540 min
×
Instalace a výstavy
Instalace a výstavy 09.00 - 18.00 - Zámek - Redernovské křídlo
iQlandia na Anifilmu, Stas Santimov – gif art, putler kaput animation jam, Polis, Přes hranici / La Traversée / The Crossing, Café Godot – Dva hrnce
Dabingové studio ČT 540 min
×
Dabingové studio ČT
Dabingové studio ČT 09.00 - 18.00 - Zámek - Redernovské křídlo - 103