Nezapomeňte na hudební program Anifilmu

Nezapomeňte na hudební program Anifilmu

04 | 04

Festival nejsou jen filmy, game zóna, přednášky, ale také koncerty. Anifilm pro hudby milovné publikum proto připravil i řadu koncertů. Behem festivalu si můžete vybrat celkem z devíti kapel, což není málo. Vystoupení začínají vždy ve 21:00 ve stanu v zámeckém parku, s akreditacemi je vstup volný, bez akreditace je za 100,- Kč.

V úterý 7. 5. ve stanu vystoupí TeePee, kteří by se dali označit jako ojedinělá kombinace dreampopu a indie folku. Ve středu 8. 5. jsou na programu koncerty kapel Noví lidékombinující elektroniku a darkwave v netradičním poměru a brněnská indie rocková kapela Ghost of You. Večer ve čtvrtek 9. 5. patří vzdušnému dark popu s minimalistickými aranžemi v podání kapely Čáry života a slovenské zpěvačce Katarziis jejími folk-rapovými písničkami.Audiovizuální dvojice Space Love, kterou tvoří VJka AKA 47 a elektronický producent Voodoo, se představí hned v následujíci den, v pátek 10. 5. Po jejich vystoupení neodcházejte, protože zahraje ještě pražskáexperimental-electronicas názvemWWW. Poslední festivalový večer, v sobotu 11. 5. nás čekají koncerty hudebního projektu Dukla, což jsou Lukáš Vydra a Josef Hradilek, polovina indie kytarokapely Mayen a pětičlenné pražské kapely Market, která ve své tvorbě kombinuje jazz, rap nebo pop.
V neděli 12. 5. ve 14:00 se můžete vypravit na koncert Střídmých klusáků v kulisách višní, je to kapela s vlastní autorskou tvorbou, propojující hudbu s divadlem, poezií a stand-up comedy.