Anifilm
Kino Světozor
Divadlo J. K. Tyla
Loutkové divadlo
Schwarzenberský sál
Měšťanská Beseda
Měšťanská Beseda - I. patro
Roháč - sál ČT
Roháč - I. patro
Kino Aurora
Masarykovo náměstí
Festivalový stan / Zámecký park
Dům Štěpánka Netolického
Zámecká galerie
Pivovar
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
01:00
Kapitán Morten a pavoučí královna 80 min
×
Kapitán Morten a pavoučí královna
Kapitán Morten a pavoučí královna 09.30 - 10.50 - Kino Světozor 2018', Estonsko, Belgie, Irsko, Velká Británie
Režie: Kaspar Jancis
EN 6+
Krátké filmy A 77 min
×
Krátké filmy A
Krátké filmy A 11.30 - 12.47 - Kino Světozor
Bloeistraat 11, Bavure, III, Sestra, Na celý život, Elektrikářův den, Festival, Vejce, Skočím si jen pro cigarety
Vítejte v Marwenu 116 min
×
Vítejte v Marwenu
Vítejte v Marwenu 14.00 - 15.56 - Kino Světozor 2018', Spojené státy
Režie: Robert Zemeckis
EN
Švýcar Chris 90 min
×
Švýcar Chris
Švýcar Chris 16.30 - 18.00 - Kino Světozor 2018', Švýcarsko, Chorvatsko, Německo, Finsko
Režie: Anja Kofmel
DE
Program porotců: Jonas Odell – krátké filmy 75 min
×
Program porotců: Jonas Odell – krátké filmy
Program porotců: Jonas Odell – krátké filmy 18.30 - 19.45 - Kino Světozor
Lži, Nikdy jako poprvé, Kolotoč, Byl jsem vítěz, Rodina a přátelé, Tussilago
Historie se opakuje 77 min
×
Historie se opakuje
Historie se opakuje 20.00 - 21.17 - Kino Světozor
Režie: různí / various
Program porotce: Hattlerizer 4.D
×
Program porotce: Hattlerizer 4.D
Program porotce: Hattlerizer 4.D 22.30 - 23.30 - Kino Světozor
Půlnoční animace: Krev 65 min
×
Půlnoční animace: Krev
Půlnoční animace: Krev 23.30 - 00.35 - Kino Světozor
Režie: různí / various
Krátké filmy E 77 min
×
Krátké filmy E
Krátké filmy E 10.00 - 11.17 - Divadlo J. K. Tyla
Znamení, Cyklisti, Telefonát, Ten báječný koláč
Další den života 86 min
×
Další den života
Další den života 12.00 - 13.26 - Divadlo J. K. Tyla 2018', Polsko, Španělsko, Belgie, Maďarsko, Německo
Režie: Raúl de la Fuente, Damian Nenow
EN
Studentské filmy C 76 min
×
Studentské filmy C
Studentské filmy C 14.00 - 15.16 - Divadlo J. K. Tyla
Dobré úmysly, Rozbuška, Sirény, Monstrum, Schovka, Skokanka, Šťastný konec, Termostat 6, Poslední vzdech, Irenin ostrov, Goderdzi, Pétanque 51, Čelem
Vlčí dům 75 min
×
Vlčí dům
Vlčí dům 16.00 - 17.15 - Divadlo J. K. Tyla 2018', Chile
Režie: Cristóbal León, Joaquín Cociña
ES
Hyperlapse & Co. – techniky nefázované animace 76 min
×
Hyperlapse & Co. – techniky nefázované animace
Hyperlapse & Co. – techniky nefázované animace 18.00 - 19.16 - Divadlo J. K. Tyla
Rok v Børfjordu, Diversita, Kostnice, Značky, Pacer, Nábytková poezie, Da Vinciho Timecode, Life in Patterns, Urbanimatio, Vlnění, BOOKANIMA: Tanec, Zatímco Darwin spí, Perzistence vidění III., Praha!
Funan 84 min
×
Funan
Funan 20.00 - 21.24 - Divadlo J. K. Tyla 2018', Francie, Belgie, Lucembursko, Kambodža
Režie: Denis Do
FR
Český obzor I 83 min
×
Český obzor I
Český obzor I 10.00 - 11.23 - Loutkové divadlo
Kdesi, Schovka, Co když jsem...?, Prázdniny, Three Messages From the Mind of a Believer of Nothing, Sebona, Fleeting Autumn, Otřes, Život prasete, Padesát let poté, Narkissos, Air.ratio, Cirkus, Den žen, Zahrada, Gambler, Rande, Journey
Český anidok I 76 min
×
Český anidok I
Český anidok I 12.00 - 13.16 - Loutkové divadlo Česká republika
Režie: různí / various
Kulatý stůl: Děti – společnost – animace 90 min
×
Kulatý stůl: Děti – společnost – animace
Kulatý stůl: Děti – společnost – animace 13.30 - 15.00 - Loutkové divadlo
CS
Pačamama 72 min
×
Pačamama
Pačamama 15.30 - 16.42 - Loutkové divadlo 2018', Francie, Lucembursko, Kanada
Režie: Juan Manuel Antín Morpurgo
EN 8+
Krátké filmy B 78 min
×
Krátké filmy B
Krátké filmy B 17.30 - 18.48 - Loutkové divadlo
Pád, Pět minut do moře, Raymonde aneb vertikální útěk, Trumpoviny – Rozpletení, Potopa, Hudební traumata, Déšť, Mezi stíny
Program porotců: Ron Dyens + prezentace studia Sacrebleu 74 min
×
Program porotců: Ron Dyens + prezentace studia Sacrebleu
Modrý pokoj, Portréty z cest, Pákistán: Basant, svátek draků, Eden, Kroak: Na rybách, Muž na židli, Portréty z cest, Japonsko: hódžódžucu, Kid Loco: Pretty Boy Floyd, Vzpomínky na psa, Oddenek, Kroak: Návrat k medvědům, Madagaskar, cestovní deník, Prezentace studia Sacrebleu Productions
Program porotců: Ron Dyens + prezentace studia Sacrebleu 74 min
×
Program porotců: Ron Dyens + prezentace studia Sacrebleu
Modrý pokoj, Portréty z cest, Pákistán: Basant, svátek draků, Eden, Kroak: Na rybách, Muž na židli, Portréty z cest, Japonsko: hódžódžucu, Kid Loco: Pretty Boy Floyd, Vzpomínky na psa, Oddenek, Kroak: Návrat k medvědům, Madagaskar, cestovní deník, Prezentace studia Sacrebleu Productions
Videoklipy A 55 min
×
Videoklipy A
Videoklipy A 22.00 - 22.55 - Loutkové divadlo
Boris Carloff: In the Sky, Fastlanes: All I Knew, Šuma Čovjek: Bouge Ton Coeur, Lydmor: DIM, Elohim: Connect, Seth Schwarz & Be Svendsen: Elves of Karoo, F I N K E L: w / o, Żywiołak: Bóstwa, Benjamin Scheuer: Hello Jemima, Kaho Nakamura: Kittone!, Subsonica: Respirare, David Roush & Ecce Shnak: Katy's Wart, Deseisaocho La banda: Limones, Usted Señalemelo: Mañana
Jak se dělala Hravouka / Michal Berlinger 60 min
×
Jak se dělala Hravouka / Michal Berlinger
Jak se dělala Hravouka / Michal Berlinger 10.00 - 11.00 - Schwarzenberský sál
CS
Hrát si na kluky a holky: gender a počítačové hry / Tereza Krobová 60 min
Masterclass / Jonas Odell 90 min
×
Masterclass / Jonas Odell
Masterclass / Jonas Odell 13.00 - 14.30 - Schwarzenberský sál
EN
Work in Progress: Moje slunce Maad – Cesta k Friště / Michaela Pavlátová 90 min
Kulatý stůl: Anidok vs. digitální storytelling 90 min
×
Kulatý stůl: Anidok vs. digitální storytelling
Kulatý stůl: Anidok vs. digitální storytelling 17.00 - 18.30 - Schwarzenberský sál
CS
Studie „České počítačové hry – stav herního průmyslu v ČR v roce 2019” / Pavel Barák 60 min
Game & VR Zone
×
Game & VR Zone 10.00 - 18.00 - Měšťanská Beseda
Animarket 360 min
×
Animarket
Animarket 10.00 - 16.00 - Měšťanská Beseda - I. patro
Kokoškovi na cestách 56 min
×
Kokoškovi na cestách
Kokoškovi na cestách 08.30 - 09.26 - Roháč - sál ČT 2019', Česká republika
Režie: Jitka Petrová, Ivo Hejcman
3+
Světová animace pro děti A 60 min
×
Světová animace pro děti A
Světová animace pro děti A 10.00 - 11.00 - Roháč - sál ČT
Režie: různí / various
6+
Český obzor: Televizní a on-line filmy/seriály 62 min
×
Český obzor: Televizní a on-line filmy/seriály
Český obzor: Televizní a on-line filmy/seriály 11.30 - 12.32 - Roháč - sál ČT
Hvězdičky – Karel a Josef, Kocour Muri – Oběd, No no no! – Kuk, Kokoškovi na cestách – Závod ve Velkém kaňonu, Zpívejte s námi – Vánoční speciál, Když se řekne naše země – Znak ve skoku, Mimi a Líza – Záhada vánočního světla
Websterovi 55 min
×
Websterovi
Websterovi 13.30 - 14.25 - Roháč - sál ČT 2018', Slovensko, Polsko
Režie: Katarína Kerekesová
SK 5+
Svět kočky Marnie 92 min
×
Svět kočky Marnie
Svět kočky Marnie 15.00 - 16.32 - Roháč - sál ČT 2018', Německo
Režie: Christoph Lauenstein, Wolfgang Lauenstein
EN 6+
Skromní hrdinové: Krátké filmy studia Ponoc, díl 1 54 min
×
Skromní hrdinové: Krátké filmy studia Ponoc, díl 1
Skromní hrdinové: Krátké filmy studia Ponoc, díl 1 17.00 - 17.54 - Roháč - sál ČT 2018', Japonsko
Režie: Hiromasa Yonebayashi, Yoshiyuki Momose, Akihiko Yamashita
EN 8+
Škola animace
×
Škola animace
Škola animace 09.30 - 17.00 - Roháč - I. patro
Oprášená klasika: Cesta do pravěku 93 min
×
Oprášená klasika: Cesta do pravěku
Oprášená klasika: Cesta do pravěku 11.30 - 13.03 - Kino Aurora 1955', Československo
Režie: Karel Zeman
CS 6+
Kresleno z paměti 56 min
×
Kresleno z paměti
Kresleno z paměti 14.30 - 15.26 - Kino Aurora 1995', Spojené státy
Režie: Paul Fierlinger
EN
Crulic – cesta na onen svět 73 min
×
Crulic – cesta na onen svět
Crulic – cesta na onen svět 17.30 - 18.43 - Kino Aurora 2011', Rumunsko, Polsko
Režie: Anca Damian
RO
Sederový masochismus 78 min
×
Sederový masochismus
Sederový masochismus 20.00 - 21.18 - Kino Aurora 2018', Spojené státy
Režie: Nina Paley
EN
Raubíř Ralf a internet 113 min
×
Raubíř Ralf a internet
Raubíř Ralf a internet 21.00 - 22.53 - Masarykovo náměstí 2018', Spojené státy
Režie: Rich Moore, Phil Johnston
Karlova a Jaromírova pohádka... / Ústav úžasu
×
Karlova a Jaromírova pohádka... / Ústav úžasu
Karlova a Jaromírova pohádka... / Ústav úžasu 10.00 - 11.00 - Festivalový stan / Zámecký park
Setkání s tvůrci 60 min
×
Setkání s tvůrci
Setkání s tvůrci 13.30 - 14.30 - Festivalový stan / Zámecký park
Režie: různí / various
CS
Hrajte si venku s Adriaanem de Jonghem
×
Hrajte si venku s Adriaanem de Jonghem 15.30 - 16.30 - Festivalový stan / Zámecký park
WWW
×
WWW
WWW 21.00 - 22.00 - Festivalový stan / Zámecký park
Space Love
×
Space Love
Space Love 22.30 - 23.30 - Festivalový stan / Zámecký park
AnimaCZe po roce 89
×
AnimaCZe po roce 89
AnimaCZe po roce 89 10.00 - 17.00 - Dům Štěpánka Netolického
Ars Electronica uvádí: Reinhold Bidner & gold extra
×
Ars Electronica uvádí: Reinhold Bidner & gold extra
Ars Electronica uvádí: Reinhold Bidner & gold extra 10.00 - 18.00 - Zámecká galerie
After party
×
After party 23.00 - 04.00 - Pivovar
After party
×
After party 23.00 - 04.00 - Pivovar