Pátek 9.10.2020
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMŮ, 22. - 27. ČERVNA 2021, LIBEREC, ČESKÁ REPUBLIKA
Kino Varšava
Cinema City - sál 1
Cinema City - sál 5
Grandhotel Zlatý Lev
Knihovna
Zámek - Zrcadlový sál
Zámek - Kavárna
Zámek - Brainz VR Cinema
Zámek - Game a VR zóna
Lidové sady / Sál ČT
Lidové sady / Experimentální studio
Lidové sady / Malý sál
Lidové sady / altán
Náměstí Dr. E. Beneše
Zámek
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
01:00
Jiří Kolafa 88 min
×
Jiří Kolafa
Jiří Kolafa 10.30 - 11.58 - Kino Varšava Československo
Režie: různí / various
(volných míst: 97)
Hudba Zdeněk Liška 56 min
×
Hudba Zdeněk Liška
Hudba Zdeněk Liška 12.30 - 13.26 - Kino Varšava 2017', Česká republika
Režie: Pavel Klusák
CS (EN tit)
(volných míst: 94)
Videoklipy A 45 min
×
Videoklipy A
Videoklipy A 14.00 - 14.45 - Kino Varšava
(volných míst: 77)
Noisy Pots: Cosmic Trip, !!! (Chk Chk Chk): Couldn't Have Known, Itchy Teeth: Invisible King, Fanfán Tulipán: Genius noci, Corps - Sur l'autoroute, Pedro Grass: Jerusalem, Yoshitoo!: 音の鳴る方へ, Clube de esquiar: Pudesse eu (Keby), Coheed and Cambria: Toys, an Unheavenly Christmas Carol, Talya La Lia: Shredder, Siamés: Summer Nights
Zdeněk Liška 84 min
×
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška 15.30 - 16.54 - Kino Varšava Československo
Režie: různí / various
(volných míst: 91)
Program porotkyně: Michaela Čopíková - Ové Pictures 59 min
×
Program porotkyně: Michaela Čopíková - Ové Pictures
Program porotkyně: Michaela Čopíková - Ové Pictures 17.30 - 18.29 - Kino Varšava
(volných míst: 94)
Haroula Rose: Free to Be Me, Viliam, Antioquia: Idaho, O ponožkách a lásce, White Hinterland: Amsterdam, Prach a třpyt, Jana Kirschner: O láske nepoznanej, Nina
Program porotce: Pierre Yves Drapeau 89 min
×
Program porotce: Pierre Yves Drapeau
Program porotce: Pierre Yves Drapeau 19.30 - 20.59 - Kino Varšava
(volných míst: 90)
Tragický příběh se šťastným koncem, Sainte Barbe, Křídla a vesla, Modrá skleněnka, Hostina pro konkubínu, Můj jidiš děda, Edmond byl osel, Cirkus, Muybridgeovy provázky, Už nic necítím
Homeless 85 min
×
Homeless
Homeless 23.30 - 00.55 - Kino Varšava 2019', Chile
Režie: Jorge Campusano, Jose Ignacio Navarro, Santiago O’Ryan
EN (CS tit)
(volných míst: 67)
Pryč 75 min
×
Pryč
Pryč 10.00 - 11.15 - Cinema City - sál 1 2019', Lotyšsko
Režie: Gints Zilbalodis
(volných míst: 172)
Animované muzikály 2 76 min
×
Animované muzikály 2
Animované muzikály 2 12.00 - 13.16 - Cinema City - sál 1
(volných míst: 185)
Rigoletto, Maestro, Tarboy, Zemští červi, V opeře, The Monster of Nix
Happiness Machine 74 min
×
Happiness Machine
Happiness Machine 14.30 - 15.44 - Cinema City - sál 1 2019', Rakousko, Dánsko, Německo, Bulharsko, Švýcarsko, Srbsko, Slovensko, Velká Británie
Režie: Ana Nedeljković, Andrea Schneider, Eni Brandner, Joanna Kozuch, Michelle Kranot, Rebecca Blöcher, Samantha Moore, Susi Jirkuff, Vessela Dantcheva, Elizabeth Hobbs
EN (CS tit)
(volných míst: 181)
Kábulské vlaštovky 81 min
×
Kábulské vlaštovky
Kábulské vlaštovky 16.30 - 17.51 - Cinema City - sál 1 2019', Francie
Režie: Eléa Gobbé-Mévellec, Zabou Breitman
FR (CS, EN tit)
(volných míst: 129)
Heavy Metal 90 min
×
Heavy Metal
Heavy Metal 18.30 - 20.00 - Cinema City - sál 1 1981', Kanada, Spojené státy
Režie: Gerald Potterton
EN (CS tit)
(volných míst: 175)
Studentské filmy D 72 min
×
Studentské filmy D
Studentské filmy D 10.30 - 11.42 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 205)
Na hraně, Poslouchej, jak zpívám, Vedro, Nigel, Slunce v kapse, Všechno jde do háje, Ve mně, Jedna za všechny, Kdo se se mnou zatočí, Já a můj magnet a můj mrtvý kamarád
Krátké filmy E 80 min
×
Krátké filmy E
Krátké filmy E 12.30 - 13.50 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 191)
Yes-People, Archa, My_zvuky, Pulec, Vývoj tvořivý, Něco na památku, Kolotoč, Toomas v údolí divokých vlků
Krátké filmy A 79 min
×
Krátké filmy A
Krátké filmy A 15.00 - 16.19 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 170)
Domus, Bez kosmu žít nemůže, Hrad, Symbióza, Mašiny, Panika v městečku: Krajský veletrh
Krátké filmy B 81 min
×
Krátké filmy B
Krátké filmy B 17.30 - 18.51 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 182)
Pračka, Strýček Thomas účtuje dny, Člověk tetovaný, Kosmonaut, Píseň noci, Opera, Hra na protiklady, Acid Rain
Dobrodružství, které nikdy nekončí: Jazz a animovaný film 83 min
×
Dobrodružství, které nikdy nekončí: Jazz a animovaný film
Dobrodružství, které nikdy nekončí: Jazz a animovaný film 19.30 - 20.53 - Cinema City - sál 5
Režie: různí / various
(volných míst: 194)
Český obzor - Videoklipy + Zakázková tvorba 65 min
×
Český obzor - Videoklipy + Zakázková tvorba
Český obzor - Videoklipy + Zakázková tvorba 10.00 - 11.05 - Grandhotel Zlatý Lev
(volných míst: 361)
Noisy Pots: Cosmic Trip, Fanfán Tulipán: Genius noci, Talya La Lia: Shredder, Nauzea Orchestra: Zoo, P/\ST: Tíseň, Krackatoa: Running with Wise Fools, Dezinformace v online prostředí, Ventolin: Desires, Festival Animánie 2019, Vlny: Vlak, Knihozem, Himalayan Dalai Lama: Night Swim, Manufaktura, Dovolte nám osvětu pro naši krásnou planetu, MIXIT, Medial Banana & Polemic: Staré časy, My Hero Academia - Moje hrdinská akademie - komiksový trailer, PF UMPRUM 2020, Of Monsters and Men: Sinking Man, Prevence HIV, Sokol František Pecháček, Tvarůžek ve škole
Studentské filmy A 71 min
×
Studentské filmy A
Studentské filmy A 12.00 - 13.11 - Grandhotel Zlatý Lev
(volných míst: 349)
Nestor, Dcera, Jablečné pyré, Jacques řádí aneb Kdy přicházíme o sebedůvěru?, Hromada, Pupečník, Lístek, Instantní cokoliv, Na západ, Blieschow
Jaroslav Celba 60 min
×
Jaroslav Celba
Jaroslav Celba 14.00 - 15.26 - Grandhotel Zlatý Lev Československo
Režie: různí / various
(volných míst: 366)
Studentské filmy B 66 min
×
Studentské filmy B
Studentské filmy B 16.00 - 17.06 - Grandhotel Zlatý Lev
(volných míst: 357)
Tíže, Žena, která se změnila v hrad, Ben a Kat nebo Ben a Kat jdou k malému jezernímu gejzíru, Spěchající muži, M e z e r y, Byli jsme čtyři, V trubkách, V jejích botách, Sh_t Happens
Simpsonovi ve filmu 83 min
×
Simpsonovi ve filmu
Simpsonovi ve filmu 18.00 - 19.23 - Grandhotel Zlatý Lev 2007', Spojené státy
Režie: David Silverman
(volných míst: 352)
Český obzor - Studentské filmy II 59 min
×
Český obzor - Studentské filmy II
Český obzor - Studentské filmy II 20.00 - 20.59 - Grandhotel Zlatý Lev
(volných míst: 334)
Dcera, M e z e r y, Kdo se se mnou zatočí, Dědovy cesty, Pět portrétů, Klece, Čtverec, Idyla, Afternoon Tea, Barty party, Co jsem viděl na prázdninách – Budapešť 2017, I Have Done Nothing Since September
Prolínání počítačových her a komiksů 90 min
×
Prolínání počítačových her a komiksů
Prolínání počítačových her a komiksů 10.00 - 11.30 - Knihovna
Marek Plichta
Masterclass: Ové Pictures 90 min
×
Masterclass: Ové Pictures
Masterclass: Ové Pictures 12.00 - 13.30 - Knihovna
Veronika Obertová, Michaela Čopíková
SK
Čeští skladatelé hudby k animovaným filmům jako světová špička 90 min
Masterclass: Taje filmové hudby 90 min
×
Masterclass: Taje filmové hudby
Masterclass: Taje filmové hudby 16.00 - 17.30 - Knihovna
Serge Besset
EN
Jak nejlépe prezentovat krátké animované filmy? 90 min
×
Jak nejlépe prezentovat krátké animované filmy?
Jak nejlépe prezentovat krátké animované filmy? 18.00 - 19.30 - Knihovna
Luce Grosjean
EN
Masterclass: David Silverman 90 min
×
Masterclass: David Silverman
Masterclass: David Silverman 20.00 - 21.30 - Knihovna
David Silverman
EN
Vstup do světa vizuálních efektů – Cesta do fantazie 60 min
×
Vstup do světa vizuálních efektů – Cesta do fantazie
Vstup do světa vizuálních efektů – Cesta do fantazie 08.30 - 09.30 - Zámek - Zrcadlový sál Česká republika
Michal Křeček
CS
Herectví mluveného slova animátory baví a rozvíjí 60 min
×
Herectví mluveného slova animátory baví a rozvíjí
Herectví mluveného slova animátory baví a rozvíjí 10.00 - 11.00 - Zámek - Zrcadlový sál
Pavel Trnka
CS
Simpsonovi – oblíbené díly Davida Silvermana 195 min
×
Simpsonovi – oblíbené díly Davida Silvermana
Simpsonovi – oblíbené díly Davida Silvermana 11.30 - 18.30 - Zámek - Zrcadlový sál Spojené státy
CS
Autorské hraní: Ministry of Broadcast, Creaks, Pilgrims 90 min
×
Autorské hraní: Ministry of Broadcast, Creaks, Pilgrims
Autorské hraní: Ministry of Broadcast, Creaks, Pilgrims 19.00 - 20.30 - Zámek - Zrcadlový sál Česká republika
různí / various
Setkání s tvůrci - mezinárodní tvorba 60 min
×
Setkání s tvůrci - mezinárodní tvorba
Setkání s tvůrci - mezinárodní tvorba 16.00 - 17.00 - Zámek - Kavárna
EN
VR filmy 480 min
×
VR filmy
VR filmy 10.00 - 18.00 - Zámek - Brainz VR Cinema
12 vteřin střílení, Černá taška, Sny jaguárovy dcery, Ghost in the Shell: Ghost Chaser, Kaidžu tajné, Pasažér, tx-reverse
Počítačové hry 480 min
×
Počítačové hry
Počítačové hry 10.00 - 18.00 - Zámek - Game a VR zóna
A Short Hike, Baba Is You, Disco Elysium, Eastshade, Feudal Alloy, Heavens Vault, Kids, Manifold Garden, Ministry of Broadcast, Pilgrims, Sayonara Wild Hearts, Untitled Goose Game, Wattam, WHAT THE GOLF?, Wilmot's Warehouse
VR projekty 480 min
×
VR projekty
VR projekty 10.00 - 18.00 - Zámek - Game a VR zóna
Jiný sen, BattleScar – punk vynalezly holky, Bez těla, Candy World, Gloomyho smutné oči, Srdce temnoty, Vlci ve zdech
Zubatá nekouše 70 min
×
Zubatá nekouše
Zubatá nekouše 09.00 - 10.10 - Lidové sady / Sál ČT Česká republika, Slovensko
Režie: různí / various
CS
Život kočky 70 min
×
Život kočky
Život kočky 11.00 - 12.10 - Lidové sady / Sál ČT 2010', Francie, Nizozemsko, Švýcarsko, Belgie
Režie: Alain Gagnol, Jean-Loup Felicioli
FR (CS tit)
Fany a pes 87 min
×
Fany a pes
Fany a pes 13.00 - 14.27 - Lidové sady / Sál ČT 2019', Česká republika, Belgie, Lucembursko, Německo
Režie: Matthias Bruhn, Ralf Kukula
CS
Děti moře 111 min
×
Děti moře
Děti moře 15.00 - 16.51 - Lidové sady / Sál ČT 2019', Japonsko
Režie: Ayumu Watanabe
JA (CS, EN tit)
Hafí, Břinčíci a české písničky 1 56 min
×
Hafí, Břinčíci a české písničky 1
Hafí, Břinčíci a české písničky 1 08.30 - 09.26 - Lidové sady / Experimentální studio Česká republika, Velká Británie
Režie: různí / various
CS
Čapkovské pohádky 66 min
×
Čapkovské pohádky
Čapkovské pohádky 10.00 - 11.06 - Lidové sady / Experimentální studio Československo
Režie: Eduard Hofman
Pohádky naruby 58 min
×
Pohádky naruby
Pohádky naruby 11.30 - 12.28 - Lidové sady / Experimentální studio Velká Británie
Režie: Jakob Schuh, Jan Lachauer
CS
Malí cestovatelé 60 min
×
Malí cestovatelé
Malí cestovatelé 13.00 - 14.00 - Lidové sady / Experimentální studio Francie, Irsko, Lucembursko
Režie: různí / various
CS
Rybičky, rybičky, pohádky jedou 59 min
×
Rybičky, rybičky, pohádky jedou
Rybičky, rybičky, pohádky jedou 14.30 - 15.29 - Lidové sady / Experimentální studio Francie, Lucembursko, Irsko
Režie: různí / various
CS
In Memoriam Gene Deitch 58 min
×
In Memoriam Gene Deitch
In Memoriam Gene Deitch 16.00 - 16.58 - Lidové sady / Experimentální studio Spojené státy, Československo
Režie: Gene Deitch
Škola animace 510 min
×
Škola animace 08.30 - 17.00 - Lidové sady / Malý sál
Damúza: Deset – dvacet – Sova!
×
Damúza: Deset – dvacet – Sova!
Damúza: Deset – dvacet – Sova! 10.00 - 10.40 - Lidové sady / altán Česká republika
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon 87 min
×
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon 20.00 - 21.27 - Náměstí Dr. E. Beneše 2019', Velká Británie, Spojené státy, Francie
Režie: Will Becher, Richard Phelan
Ruchové studio BEEP | Jan Čařík | Domased | Fragmenty | Prasení + Sós | Trojhlas | iqlandia | Vlnění 480 min
×
Ruchové studio BEEP | Jan Čařík | Domased | Fragmenty | Prasení + Sós | Trojhlas | iqlandia | Vlnění
Fragmenty, Prasení + Sós, Trojhlas, Domased: Online galerie nejen pro časy korony, Ruchové studio BEEP, Vlnění, Domácí pohovění s Janem Čaříkem a jeho epigony, iQLANDIA