Středa 7.10.2020
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMŮ, 22. - 27. ČERVNA 2021, LIBEREC, ČESKÁ REPUBLIKA
Kino Varšava
Cinema City - sál 1
Cinema City - sál 5
Zámek - Zrcadlový sál
Zámek - Brainz VR Cinema
Zámek - Game a VR zóna
Lidové sady / Sál ČT
Lidové sady / Experimentální studio
Lidové sady / Malý sál
Lidové sady / altán
TUL / aula G
Náměstí Dr. E. Beneše
Zámek
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
01:00
Jiří Trnka: Nalezený přítel 80 min
×
Jiří Trnka: Nalezený přítel
Jiří Trnka: Nalezený přítel 10.30 - 11.50 - Kino Varšava 2019', Česká republika, Francie
Režie: Joël Farges
CS (CS tit)
(volných míst: 91)
Jaroslav Celba 60 min
×
Jaroslav Celba
Jaroslav Celba 12.30 - 13.56 - Kino Varšava Československo
Režie: různí / various
(volných míst: 98)
Videoklipy A 45 min
×
Videoklipy A
Videoklipy A 14.30 - 15.15 - Kino Varšava
(volných míst: 76)
Noisy Pots: Cosmic Trip, !!! (Chk Chk Chk): Couldn't Have Known, Itchy Teeth: Invisible King, Fanfán Tulipán: Genius noci, Corps - Sur l'autoroute, Pedro Grass: Jerusalem, Yoshitoo!: 音の鳴る方へ, Clube de esquiar: Pudesse eu (Keby), Coheed and Cambria: Toys, an Unheavenly Christmas Carol, Talya La Lia: Shredder, Siamés: Summer Nights
Mistr zvuku Ivo Špalj – Rozhovor 60 min
×
Mistr zvuku Ivo Špalj – Rozhovor
Mistr zvuku Ivo Špalj – Rozhovor 16.00 - 17.00 - Kino Varšava
Ivo Špalj, Jan Čeněk
CS
(volných míst: 85)
Mistr zvuku Ivo Špajl: Napříč českou animací 67 min
×
Mistr zvuku Ivo Špajl: Napříč českou animací
Svatební košile, Poslední cigareta, Král a skřítek, Hráči, Řeči, řeči, řeči..., Kuželky, Uloupený obraz, Černobílé kontrapunkty
Vizuální poezie: Retrospektiva Oskara Fischingera 63 min
×
Vizuální poezie: Retrospektiva Oskara Fischingera
Vizuální poezie: Retrospektiva Oskara Fischingera 19.30 - 20.33 - Kino Varšava Německo, Spojené státy
Režie: Oskar Fischinger
(volných míst: 91)
Zdeněk Liška 84 min
×
Zdeněk Liška
Zdeněk Liška 21.00 - 22.24 - Kino Varšava Československo
Režie: různí / various
(volných míst: 86)
Děti moře 111 min
×
Děti moře
Děti moře 10.30 - 12.21 - Cinema City - sál 1 2019', Japonsko
Režie: Ayumu Watanabe
JA (CS, EN tit)
(volných míst: 169)
Marona vypráví svůj příběh 92 min
×
Marona vypráví svůj příběh
Marona vypráví svůj příběh 13.00 - 14.32 - Cinema City - sál 1 2019', Rumunsko, Francie, Belgie
Režie: Anca Damian
FR (CS, EN tit)
(volných míst: 176)
Buñuel v želvím labyrintu 85 min
×
Buñuel v želvím labyrintu
Buñuel v želvím labyrintu 15.00 - 16.25 - Cinema City - sál 1 2018', Španělsko, Nizozemsko
Režie: Salvador Simó
ES (CS, EN tit)
(volných míst: 172)
Pryč 75 min
×
Pryč
Pryč 17.00 - 18.15 - Cinema City - sál 1 2019', Lotyšsko
Režie: Gints Zilbalodis
(volných míst: 165)
Studentské filmy C 65 min
×
Studentské filmy C
Studentské filmy C 19.00 - 20.05 - Cinema City - sál 1
(volných míst: 180)
Sbohem, sídliště!, Mimo, Zápas v kleci, Pramen a věž, Aura, Mateřství – nejhorší trest, 2,3 x 2,6 x 3,2, V noci, Lední Barry – Prolomíme ledy!! – Vlog #207, Holharsko
Studentské filmy A 71 min
×
Studentské filmy A
Studentské filmy A 10.00 - 11.11 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 206)
Nestor, Dcera, Jablečné pyré, Jacques řádí aneb Kdy přicházíme o sebedůvěru?, Hromada, Pupečník, Lístek, Instantní cokoliv, Na západ, Blieschow
Krátké filmy B 81 min
×
Krátké filmy B
Krátké filmy B 12.30 - 13.51 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 186)
Pračka, Strýček Thomas účtuje dny, Člověk tetovaný, Kosmonaut, Píseň noci, Opera, Hra na protiklady, Acid Rain
Český obzor - Studentské filmy II 59 min
×
Český obzor - Studentské filmy II
Český obzor - Studentské filmy II 14.30 - 15.29 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 190)
Dcera, M e z e r y, Kdo se se mnou zatočí, Dědovy cesty, Pět portrétů, Klece, Čtverec, Idyla, Afternoon Tea, Barty party, Co jsem viděl na prázdninách – Budapešť 2017, I Have Done Nothing Since September
Abstraktní a nenarativní animace 81 min
×
Abstraktní a nenarativní animace
Abstraktní a nenarativní animace 16.30 - 17.51 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 188)
antropocén, Zádrhel v hierarchii, Jack, autobiografie | ticho, 4:3, Městská sfinga, Dech, Průměrné štěstí, V důchodu, Xylém, Krvavá matka, Úsvit opice, Sériové paralely, Paella atomar č. 9, Unikající život
Krátké filmy C 80 min
×
Krátké filmy C
Krátké filmy C 18.30 - 19.50 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 170)
Suzannin portrét, Purpurový chlapec, Vracím se domů, Genius loci, Král všech těch ostatních
Program porotce: Pierre Yves Drapeau 89 min
×
Program porotce: Pierre Yves Drapeau
Program porotce: Pierre Yves Drapeau 20.30 - 21.59 - Cinema City - sál 5
(volných míst: 198)
Tragický příběh se šťastným koncem, Sainte Barbe, Křídla a vesla, Modrá skleněnka, Hostina pro konkubínu, Můj jidiš děda, Edmond byl osel, Cirkus, Muybridgeovy provázky, Už nic necítím
Vstup do světa animace – Nekonečný svět příběhů 60 min
×
Vstup do světa animace – Nekonečný svět příběhů
Vstup do světa animace – Nekonečný svět příběhů 08.30 - 09.30 - Zámek - Zrcadlový sál Česká republika
Martin Kotík
CS
CEE Animation: Pitching – Celovečerní filmy 60 min
×
CEE Animation: Pitching – Celovečerní filmy
CEE Animation: Pitching – Celovečerní filmy 10.00 - 11.00 - Zámek - Zrcadlový sál
různí / various
EN
CEE Animation: Pitching – XR projekty 30 min
×
CEE Animation: Pitching – XR projekty
CEE Animation: Pitching – XR projekty 11.30 - 12.00 - Zámek - Zrcadlový sál
různí / various
Masterclass: Kuky se zvučí 60 min
×
Masterclass: Kuky se zvučí
Masterclass: Kuky se zvučí 13.00 - 14.00 - Zámek - Zrcadlový sál Česká republika
Juraj Mravec
CS
Na plnou pusu: když animovaný film ozvučí jen lidský hlas 90 min
×
Na plnou pusu: když animovaný film ozvučí jen lidský hlas
Na plnou pusu: když animovaný film ozvučí jen lidský hlas 14.30 - 16.00 - Zámek - Zrcadlový sál
Eliška Děcká
CS
Nové kino 2020–2021 120 min
×
Nové kino 2020–2021
Nové kino 2020–2021 16.00 - 18.00 - Zámek - Zrcadlový sál Česká republika
Petr Vítek
CS
Prasení 90 min
×
Prasení
Prasení 20.00 - 21.30 - Zámek - Zrcadlový sál Česká republika
Mikoláš Fišer, Filip Zatloukal
CS
VR filmy 480 min
×
VR filmy
VR filmy 10.00 - 18.00 - Zámek - Brainz VR Cinema
12 vteřin střílení, Černá taška, Sny jaguárovy dcery, Ghost in the Shell: Ghost Chaser, Kaidžu tajné, Pasažér, tx-reverse
Počítačové hry 480 min
×
Počítačové hry
Počítačové hry 10.00 - 18.00 - Zámek - Game a VR zóna
A Short Hike, Baba Is You, Disco Elysium, Eastshade, Feudal Alloy, Heavens Vault, Kids, Manifold Garden, Ministry of Broadcast, Pilgrims, Sayonara Wild Hearts, Untitled Goose Game, Wattam, WHAT THE GOLF?, Wilmot's Warehouse
VR projekty 480 min
×
VR projekty
VR projekty 10.00 - 18.00 - Zámek - Game a VR zóna
Jiný sen, BattleScar – punk vynalezly holky, Bez těla, Candy World, Gloomyho smutné oči, Srdce temnoty, Vlci ve zdech
Příšerky s. r. o. 92 min
×
Příšerky s. r. o.
Příšerky s. r. o. 09.00 - 10.32 - Lidové sady / Sál ČT 2001', Spojené státy
Režie: Pete Docter, Lee Unkrich, David Silverman
CS
Fany a pes 87 min
×
Fany a pes
Fany a pes 11.00 - 12.27 - Lidové sady / Sál ČT 2019', Česká republika, Belgie, Lucembursko, Německo
Režie: Matthias Bruhn, Ralf Kukula
CS
Teta Hilda 89 min
×
Teta Hilda
Teta Hilda 13.00 - 14.29 - Lidové sady / Sál ČT 2013', Francie
Režie: Jacques-Rémy Girerd, Benoît Chieux
FR (CS, EN tit)
O slavném medvědím obsazení Sicílie 81 min
×
O slavném medvědím obsazení Sicílie
O slavném medvědím obsazení Sicílie 15.00 - 16.21 - Lidové sady / Sál ČT 2019', Francie, Itálie
Režie: Lorenzo Mattotti
FR (CS, EN tit)
Barevný sen 70 min
×
Barevný sen
Barevný sen 18.30 - 19.40 - Lidové sady / Sál ČT 2020', Česká republika
Režie: Jan Balej
CS
Hafí, Břinčíci a české písničky 2 56 min
×
Hafí, Břinčíci a české písničky 2
Hafí, Břinčíci a české písničky 2 08.30 - 09.26 - Lidové sady / Experimentální studio Česká republika, Velká Británie
Režie: různí / various
CS
Velké dobrodružství Čtyřlístku 72 min
×
Velké dobrodružství Čtyřlístku
Velké dobrodružství Čtyřlístku 10.00 - 11.12 - Lidové sady / Experimentální studio 2019', Česká republika
Režie: Michal Žabka
CS
Loutkové večerníčky Ivo Špalje 67 min
×
Loutkové večerníčky Ivo Špalje
Loutkové večerníčky Ivo Špalje 12.00 - 12.48 - Lidové sady / Experimentální studio Česká republika, Československo
Režie: různí / various
CS
Rybičky, rybičky, pohádky jedou 59 min
×
Rybičky, rybičky, pohádky jedou
Rybičky, rybičky, pohádky jedou 13.30 - 14.29 - Lidové sady / Experimentální studio Francie, Lucembursko, Irsko
Režie: různí / various
CS
Vesmírní průzkumníci 57 min
×
Vesmírní průzkumníci
Vesmírní průzkumníci 15.00 - 15.57 - Lidové sady / Experimentální studio Francie, Irsko, Lucembursko, Velká Británie
Režie: různí / various
CS
Škola animace 510 min
×
Škola animace 08.30 - 17.00 - Lidové sady / Malý sál
Damúza: Golem
×
Damúza: Golem
Damúza: Golem 10.00 - 10.40 - Lidové sady / altán Česká republika
Syn bílé kobyly 81 min
×
Syn bílé kobyly
Syn bílé kobyly 19.00 - 20.21 - TUL / aula G 1981', Maďarsko
Režie: Marcell Jankovics
HU (CS, EN tit)
(volných míst: 276)
Jak vycvičit draka 3 104 min
×
Jak vycvičit draka 3
Jak vycvičit draka 3 20.00 - 21.44 - Náměstí Dr. E. Beneše 2019', Spojené státy
Režie: Dean DeBlois
CS
Jan Čařík | Domased | Fragmenty | Prasení + Sós | Trojhlas | iQLANDIA | Vlnění 480 min
×
Jan Čařík | Domased | Fragmenty | Prasení + Sós | Trojhlas | iQLANDIA | Vlnění
Fragmenty, Prasení + Sós, Trojhlas, Domased: Online galerie nejen pro časy korony, Vlnění, Domácí pohovění s Janem Čaříkem a jeho epigony, iQLANDIA