Kino Světozor
Divadlo J. K. Tyla
Loutkové divadlo
Schwarzenberský sál
Roháč - sál ČT
Roháč - I. patro
Masarykovo náměstí
Festivalový stan / Zámecký park
Dům Štěpánka Netolického
Zámecká galerie
Jindřichův Hradec - zámek
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
01:00
Abstraktní a nenarativní animace 78 min
×
Abstraktní a nenarativní animace
Abstraktní a nenarativní animace 13.00 - 14.18 - Kino Světozor
Fleeting Autumn, Zahrada, Všechno bude fajn, Advertising the Earth Radio – Stephen P. McGreevy’s VLF Cut-outs, Velký kánon, Clona, Nevím co, Les, Ztracená myšlenka, I Am Twisq, Orbita, Little Boy, Polospánek, Jízda, Supersad
Sběratel Ruben Brandt 94 min
×
Sběratel Ruben Brandt
Sběratel Ruben Brandt 15.00 - 16.34 - Kino Světozor 2018', Maďarsko
Režie: Milorad Krstić
EN
Krátké filmy A 77 min
×
Krátké filmy A
Krátké filmy A 17.00 - 18.17 - Kino Světozor
Bloeistraat 11, Bavure, III, Sestra, Na celý život, Elektrikářův den, Festival, Vejce, Skočím si jen pro cigarety
Valčík s Bašírem 87 min
×
Valčík s Bašírem
Valčík s Bašírem 19.00 - 20.27 - Kino Světozor 2008', Izrael, Francie, Německo
Režie: Ari Folman
HE
Slavnostní zahájení festivalu (pro zvané) 120 min
×
Slavnostní zahájení festivalu (pro zvané)
Slavnostní zahájení festivalu (pro zvané) 19.00 - 21.00 - Divadlo J. K. Tyla
Videoklipy B 60 min
×
Videoklipy B
Videoklipy B 15.00 - 16.00 - Loutkové divadlo
Khoiba: Log, Diogal Sakho: Reer, Harley & Quin: Water in the Cup, Maikeulboudjan: The Dishwasher Groove, nvmeri: Art of the Trial, Siamés: Mr. Fear, Sigrid: Focus, The Academics: Hit Radio Tune, Tom Rosenthal: It Won't Be Me, Marimasil: Yanira, The Beatles: Glass Onion, The Dutch: Sunday Afternoon (Hello Sunshine), Aphex Twin: T69 Collapse, Dominique A: Se Décentrer, Søren Lau: Lystfiskeren
50:50 41 min
×
50:50
50:50 16.30 - 17.11 - Loutkové divadlo 2018', Švýcarsko
Režie: 50:50 Collective
DE
Český obzor I 83 min
×
Český obzor I
Český obzor I 18.00 - 19.23 - Loutkové divadlo
Kdesi, Schovka, Co když jsem...?, Prázdniny, Three Messages From the Mind of a Believer of Nothing, Sebona, Fleeting Autumn, Otřes, Život prasete, Padesát let poté, Narkissos, Air.ratio, Cirkus, Den žen, Zahrada, Gambler, Rande, Journey
Krátké filmy E 77 min
×
Krátké filmy E
Krátké filmy E 20.00 - 21.17 - Loutkové divadlo
Znamení, Cyklisti, Telefonát, Ten báječný koláč
CEE Animation Forum: Soutěž krátkých filmů ve vývoji 1/2 45 min
×
CEE Animation Forum: Soutěž krátkých filmů ve vývoji 1/2
CEE Animation Forum: Soutěž seriálů a TV speciálů ve vývoji 120 min
CEE Animation Forum: Masterclass "International Sales – BAC Films a Wild Bunch" 90 min
CEE Animation Forum: Masterclass "International Sales – BAC Films a Wild Bunch" 90 min
CEE Animation Forum: Národní prezentace 90 min
×
CEE Animation Forum: Národní prezentace
CEE Animation Forum: Národní prezentace 17.30 - 19.00 - Schwarzenberský sál
Kokoškovi na cestách 56 min
×
Kokoškovi na cestách
Kokoškovi na cestách 08.30 - 09.26 - Roháč - sál ČT 2019', Česká republika
Režie: Jitka Petrová, Ivo Hejcman
3+
Websterovi 55 min
×
Websterovi
Websterovi 10.00 - 10.55 - Roháč - sál ČT 2018', Slovensko, Polsko
Režie: Katarína Kerekesová
SK 5+
SpongeBob v kalhotách I 60 min
×
SpongeBob v kalhotách I
SpongeBob v kalhotách I 12.30 - 13.30 - Roháč - sál ČT Spojené státy
Režie: Stephen Hillenburg
6+
Světová animace pro děti B 55 min
×
Světová animace pro děti B
Světová animace pro děti B 14.30 - 15.25 - Roháč - sál ČT
Režie: různí / various
12+
Škola animace
×
Škola animace
Škola animace 12.00 - 17.00 - Roháč - I. patro
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru 105 min
×
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
Asterix a tajemství kouzelného lektvaru 21.00 - 22.45 - Masarykovo náměstí 2018', Francie
Režie: Louis Clichy, Alexandre Astier
teepee
×
teepee
teepee 22.00 - 23.00 - Festivalový stan / Zámecký park
AnimaCZe po roce 89
×
AnimaCZe po roce 89
AnimaCZe po roce 89 10.00 - 17.00 - Dům Štěpánka Netolického
Ars Electronica uvádí: Reinhold Bidner & gold extra
×
Ars Electronica uvádí: Reinhold Bidner & gold extra
Ars Electronica uvádí: Reinhold Bidner & gold extra 10.00 - 18.00 - Zámecká galerie
SpongeBob v kalhotách I 60 min
×
SpongeBob v kalhotách I
SpongeBob v kalhotách I 10.30 - 11.30 - Jindřichův Hradec - zámek Spojené státy
Režie: Stephen Hillenburg
6+
CEE Animation Forum: Talenty 2019 68 min
×
CEE Animation Forum: Talenty 2019
CEE Animation Forum: Talenty 2019 17.30 - 18.38 - Jindřichův Hradec - zámek
Režie: různí / various
Skromní hrdinové: Krátké filmy studia Ponoc, díl 1 54 min
×
Skromní hrdinové: Krátké filmy studia Ponoc, díl 1
Skromní hrdinové: Krátké filmy studia Ponoc, díl 1 20.00 - 20.54 - Jindřichův Hradec - zámek 2018', Japonsko
Režie: Hiromasa Yonebayashi, Yoshiyuki Momose, Akihiko Yamashita
EN 8+