Úterý 6.10.2020
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ANIMOVANÝCH FILMŮ, 4. – 9. KVĚTNA 2021, LIBEREC, ČESKÁ REPUBLIKA
Kino Varšava
Cinema City - sál 5
Zámek - Zrcadlový sál
Zámek - Brainz VR Cinema
Zámek - Game a VR zóna
Lidové sady / Sál ČT
Lidové sady / Experimentální studio
TUL / aula G
Náměstí Dr. E. Beneše
Zámek
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
01:00
In Memoriam Katarina Minichová: Slovenské pohádky 56 min
×
In Memoriam Katarina Minichová: Slovenské pohádky
In Memoriam Katarina Minichová: Slovenské pohádky 10.00 - 10.56 - Kino Varšava Československo, Slovensko
Režie: různí / various
Studentské filmy D 72 min
×
Studentské filmy D
Studentské filmy D 11.30 - 12.42 - Kino Varšava
Na hraně, Poslouchej, jak zpívám, Vedro, Nigel, Slunce v kapse, Všechno jde do háje, Ve mně, Jedna za všechny, Kdo se se mnou zatočí, Já a můj magnet a můj mrtvý kamarád
Kábulské vlaštovky 81 min
×
Kábulské vlaštovky
Kábulské vlaštovky 13.30 - 14.51 - Kino Varšava 2019', Francie
Režie: Eléa Gobbé-Mévellec, Zabou Breitman
FR (CS, EN tit)
Jiří Kolafa 88 min
×
Jiří Kolafa
Jiří Kolafa 10.00 - 11.28 - Cinema City - sál 5 Československo
Režie: různí / various
Český obzor - Videoklipy + Zakázková tvorba 65 min
×
Český obzor - Videoklipy + Zakázková tvorba
Český obzor - Videoklipy + Zakázková tvorba 12.00 - 13.05 - Cinema City - sál 5
Noisy Pots: Cosmic Trip, Fanfán Tulipán: Genius noci, Talya La Lia: Shredder, Nauzea Orchestra: Zoo, P/\ST: Tíseň, Krackatoa: Running with Wise Fools, Dezinformace v online prostředí, Ventolin: Desires, Festival Animánie 2019, Vlny: Vlak, Knihozem, Himalayan Dalai Lama: Night Swim, Manufaktura, Dovolte nám osvětu pro naši krásnou planetu, MIXIT, Medial Banana & Polemic: Staré časy, My Hero Academia - Moje hrdinská akademie - komiksový trailer, PF UMPRUM 2020, Of Monsters and Men: Sinking Man, Prevence HIV, Sokol František Pecháček, Tvarůžek ve škole
Princova cesta 77 min
×
Princova cesta
Princova cesta 14.00 - 15.17 - Cinema City - sál 5 2019', Francie, Lucembursko
Režie: Jean-François Laguionie, Xavier Picard
Krátké filmy A 79 min
×
Krátké filmy A
Krátké filmy A 16.00 - 17.19 - Cinema City - sál 5
Domus, Bez kosmu žít nemůže, Hrad, Symbióza, Mašiny, Panika v městečku: Krajský veletrh
Něco z Alenky 86 min
×
Něco z Alenky
Něco z Alenky 18.00 - 19.26 - Cinema City - sál 5 1988', Československo, Švýcarsko, Velká Británie, Německo
Režie: Jan Švankmajer
CS (EN tit)
Krátké filmy D 81 min
×
Krátké filmy D
Krátké filmy D 20.00 - 21.21 - Cinema City - sál 5
Pouta, Hodina medvěda, Nutkání, Vroucí láska, Ráno, Stará čarodějnice, Teorie zármutku
Jak se dělá zvuk pro film 60 min
×
Jak se dělá zvuk pro film
Jak se dělá zvuk pro film 08.30 - 09.30 - Zámek - Zrcadlový sál
Juraj Mravec
CS
CEE Animation: Pitching – Krátké filmy 75 min
×
CEE Animation: Pitching – Krátké filmy
CEE Animation: Pitching – Krátké filmy 10.00 - 11.15 - Zámek - Zrcadlový sál
různí / various
EN
CEE Animation: Pitching – TV seriály a speciály 90 min
×
CEE Animation: Pitching – TV seriály a speciály
CEE Animation: Pitching – TV seriály a speciály 11.30 - 13.00 - Zámek - Zrcadlový sál
různí / various
EN
Animační espresso 150 min
×
Animační espresso
Animační espresso 14.00 - 16.30 - Zámek - Zrcadlový sál
VR filmy 480 min
×
VR filmy
VR filmy 10.00 - 18.00 - Zámek - Brainz VR Cinema
12 vteřin střílení, Černá taška, Sny jaguárovy dcery, Ghost in the Shell: Ghost Chaser, Kaidžu tajné, Pasažér, tx-reverse
Počítačové hry 480 min
×
Počítačové hry
Počítačové hry 10.00 - 18.00 - Zámek - Game a VR zóna
A Short Hike, Baba Is You, Disco Elysium, Eastshade, Feudal Alloy, Heavens Vault, Kids, Manifold Garden, Ministry of Broadcast, Pilgrims, Sayonara Wild Hearts, Untitled Goose Game, Wattam, WHAT THE GOLF?, Wilmot's Warehouse
VR projekty 480 min
×
VR projekty
VR projekty 10.00 - 18.00 - Zámek - Game a VR zóna
Jiný sen, BattleScar – punk vynalezly holky, Bez těla, Candy World, Gloomyho smutné oči, Srdce temnoty, Vlci ve zdech
Čarodějův učeň 72 min
×
Čarodějův učeň
Čarodějův učeň 09.00 - 10.12 - Lidové sady / Sál ČT 1977', Československo, Německo
Režie: Karel Zeman
CS
Jacob, Mimmi a mluvící psi 70 min
×
Jacob, Mimmi a mluvící psi
Jacob, Mimmi a mluvící psi 11.00 - 12.10 - Lidové sady / Sál ČT 2019', Lotyšsko, Polsko
Režie: Edmunds Jansons
LV (CS, EN tit)
Slavnostní zahájení festivalu 90 min
×
Slavnostní zahájení festivalu
Slavnostní zahájení festivalu 19.00 - 20.30 - Lidové sady / Sál ČT
Hafí, Břinčíci a české písničky 1 56 min
×
Hafí, Břinčíci a české písničky 1
Hafí, Břinčíci a české písničky 1 08.30 - 09.26 - Lidové sady / Experimentální studio Česká republika, Velká Británie
Režie: různí / various
CS
Čapkovské pohádky 66 min
×
Čapkovské pohádky
Čapkovské pohádky 10.00 - 11.06 - Lidové sady / Experimentální studio Československo
Režie: Eduard Hofman
Malí cestovatelé 60 min
×
Malí cestovatelé
Malí cestovatelé 12.00 - 13.00 - Lidové sady / Experimentální studio Francie, Irsko, Lucembursko
Režie: různí / various
CS
Kreslené večerníčky Ivo Špalje 54 min
×
Kreslené večerníčky Ivo Špalje
Kreslené večerníčky Ivo Špalje 13.30 - 14.24 - Lidové sady / Experimentální studio Česká republika, Československo
Režie: různí / various
CS
Malá čarodějnice 89 min
×
Malá čarodějnice
Malá čarodějnice 15.00 - 16.29 - Lidové sady / Experimentální studio 1984', Československo, Německo
Režie: Zdeněk Smetana
CS
Heavy Metal 90 min
×
Heavy Metal
Heavy Metal 19.00 - 20.30 - TUL / aula G 1981', Kanada, Spojené státy
Režie: Gerald Potterton
EN (CS tit)
Hledá se Yetti 95 min
×
Hledá se Yetti
Hledá se Yetti 20.00 - 21.35 - Náměstí Dr. E. Beneše 2019', Spojené státy
Režie: Chris Butler
CS
Jan Čařík | Domased | Fragmenty | Prasení + Sós | Trojhlas | iQLANDIA | Vlnění 480 min
×
Jan Čařík | Domased | Fragmenty | Prasení + Sós | Trojhlas | iQLANDIA | Vlnění
Fragmenty, Prasení + Sós, Trojhlas, Domased: Online galerie nejen pro časy korony, Vlnění, Domácí pohovění s Janem Čaříkem a jeho epigony, iQLANDIA