International festival of animated films Třeboň Česká Republika 1.5 - 6.5. 2018
Kino Světozor
Divadlo J. K. Tyla
Loutkové divadlo
Roháč - sál ČT
Masarykovo náměstí
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
24:00
New Talents 11.00-12.01 61 min
×
New Talents
New Talents 11.00-12.01 - Kino Světozor
REŽIE: různí / various
Filmy nominované na cenu Cartoon d’Or 2016 13.30-14.36
×
Filmy nominované na cenu Cartoon d’Or 2016
Filmy nominované na cenu Cartoon d’Or 2016 13.30-14.36 - Kino Světozor
REŽIE: Gabriel Harel
(volných míst: 76)
Šeď, Stroj, Periferie, Pod tvými prsty, Yùl a had
Červená želva 15.00-16.20 Francie, Belgie, Japonsko | 80 min
×
Červená želva
Červená želva 15.00-16.20 - Kino Světozor 2016', Francie, Belgie, Japonsko
REŽIE: Michael Dudok de Wit
(volných míst: 51)
Krátké filmy A 17.00-18.17
×
Krátké filmy A
Krátké filmy A 17.00-18.17 - Kino Světozor
REŽIE: Patrick Vandebroeck
(volných míst: 45)
Catherine, Prázdnota, Večer, Čekání na Nový rok, Balkon, Nekonečné dny, Obr, Díra
Nerdland 20.30-21.53 Spojené státy | 83 min
×
Nerdland
Nerdland 20.30-21.53 - Kino Světozor 2016', Spojené státy
REŽIE: Chris Prynoski
(volných míst: 74)
Slavnostní zahájení festivalu 19.00-22.00 180 min
×
Slavnostní zahájení festivalu 19.00-22.00 - Divadlo J. K. Tyla
VAF: Animace dnes – výběr krátkých filmů z regionu V4+ 15.00-16.29 89 min
×
VAF: Animace dnes – výběr krátkých filmů  z regionu V4+
VAF: Animace dnes – výběr krátkých filmů z regionu V4+ 15.00-16.29 - Loutkové divadlo
REŽIE: různí / various
Videoklipy 17.30-18.52
×
Videoklipy
Videoklipy 17.30-18.52 - Loutkové divadlo
REŽIE: Lorraine Sorlet
(volných míst: 62)
Jin Monic: Hateful, The Avalanches: Subways, Mutanti Hledaj Východisko: Andělé přileťte pro mě, Hadag Nahash & Infected Mushroom: Legal Eyes, Charles X: Can You Do It?, El Toto Café: Ginger Beer, Dizzcock: Outta Hood, T-Rextasy: Gap Yr Boiz, DVA: Vespering, Chelou: Halfway to Nowhere, Čisté Tvary: Krv Ako Hustá Tečie Voda, Uri Nakayama: Spring Time-Old Man, Nevermen: Mr Mistake, Benjamin Verdoes: Night Walk, The Cultural Studies: Recycled Press, Omodaka: Social Near-Death Sensations (S.N.S.), Robert Pospiš & Martin Sillay: V tom šírom poli, Caravan Palace: Wonderland, The Animators: Oh My, Cocoon: I Can't Wait, Mutanti Hledaj Východisko: Černobyl, Julien Cavard & Raphael Nauleau: Le Roi
Krátké filmy B 19.30-20.46
×
Krátké filmy B
Krátké filmy B 19.30-20.46 - Loutkové divadlo
REŽIE: Ondřej Švadlena
(volných míst: 37)
Ranní kovboj, Mezihra, Made in Spain, Slepá Vaysha, Zlomené – ženská věznice v Hohenecku, Červí díra, Jezdec času
Letem světem I. 08.30-09.25 55 min
×
Letem světem I.
Letem světem I. 08.30-09.25 - Roháč - sál ČT
REŽIE: různí / various
Maxipsování I. 10.30-11.30 Československo | 60 min
×
Maxipsování I.
Maxipsování I. 10.30-11.30 - Roháč - sál ČT Československo
REŽIE: Václav Bedřich
O myšce a medvědovi 13.00-14.20 Francie, Belgie, Lucembursko | 80 min
×
O myšce a medvědovi
O myšce a medvědovi 13.00-14.20 - Roháč - sál ČT 2012', Francie, Belgie, Lucembursko
REŽIE: Benjamin Renner, Vincent Patar, Stéphane Aubier
Anča a Pepík zasahují poprvé 15.00-16.00 Česká republika | 60 min
×
Anča a Pepík zasahují poprvé
Anča a Pepík zasahují poprvé 15.00-16.00 - Roháč - sál ČT Česká republika
REŽIE: Michal Žabka
Zpívej 21.00-22.50 Spojené státy | 110 min
×
Zpívej
Zpívej 21.00-22.50 - Masarykovo náměstí 2016', Spojené státy
REŽIE: Gareth Jennings